Партизани не сплять? В окупованій Макіївці підірвалося авто з російськими кураторами - ЗМІ

Досі бойовики офіційно не підтвердили інформацію.

Ілюстрація:Ракурс У Макіївці в районі Центрального ринку вибухнув автомобіль, в результаті чого загинули російські офіцери. Таку інформацію розповсюдив користувач "Дніпро Бандерівський" у соцмережі, передають Патріоти України з посиланням на Donpress.

"У Макіївці (поблизу Донецька, з північного сходу) прогримів вибух в районі Центрального ринку, вулиця Горбачова ... Підірвали Toyota Prado. Кажуть, російські офіцери були всередині. Як же так необережно?" - йдеться в повідомленні.

Жителі міста відреагували на допис. "Макіївка. По місту поповзли розмови про вибух авто з кураторами. Хто що знає?" - писали користувачі. "Розмови є - точно ніхто не знає. Або просто деза, або шифрують через "братів", - повідомляють інші.

Досі бойовики офіційно не підтвердили інформацію.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при