Партизани не сплять? В окупованій Макіївці підірвалося авто з російськими кураторами - ЗМІ

Досі бойовики офіційно не підтвердили інформацію.

Ілюстрація:Ракурс У Макіївці в районі Центрального ринку вибухнув автомобіль, в результаті чого загинули російські офіцери. Таку інформацію розповсюдив користувач "Дніпро Бандерівський" у соцмережі, передають Патріоти України з посиланням на Donpress.

"У Макіївці (поблизу Донецька, з північного сходу) прогримів вибух в районі Центрального ринку, вулиця Горбачова ... Підірвали Toyota Prado. Кажуть, російські офіцери були всередині. Як же так необережно?" - йдеться в повідомленні.

Жителі міста відреагували на допис. "Макіївка. По місту поповзли розмови про вибух авто з кураторами. Хто що знає?" - писали користувачі. "Розмови є - точно ніхто не знає. Або просто деза, або шифрують через "братів", - повідомляють інші.

Досі бойовики офіційно не підтвердили інформацію.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою