Пасинки Кремля: Як журналіст намагався подорожувати Росією з "паспортом" "ДНР" (відео)

Незважаючи на заяви ватажків терористів про визнання Росією паспортів так званих "республік", насправді з цим умовно кажучи "папірцем", потрапити неможливо нікуди, лише в Південну Осетію.

Ватажок терористів Захарченко з паспортом так званої "ДНР". Ілюстрація:agrimpasa.com

Журналіст проекту "Голос народу" Всеволод Філімоненко видав себе за жителя самопроголошеної "ДНР" та зателефонував в Держприкордонслужбу Росії, ФСБ і російську компанію "Аерофлот", щоб з'ясувати, чи визнають вони "паспорти" сепаратистів. Видання Апостроф розмістило невеликий "звіт" про його "поневіряння" з цим "документом", передають Патріоти України.

У ФСБ на питання журналіста відреагували дуже холодно і в кінці кінців кинули трубку. Потім він зателефонував до прикордонників.

- Я гражданин ДНР, пересек границу не совсем понятно, у меня паспорт ДНР. Паспорта России или Украины у мене нет, его сожгли "укропы", когда бомбили. Сейчас я ничего с этим паспортом не могу в России предпринять, не могу билет купить... - пожалівся журналіст співробітнику приймальні.

- Подождите, а вы (когда въезжали) из Украины в Россию границу нарушили? – запитав співробітник прикордонної служби.

- Как? Из какой Украины? ДНР – это ж не Украина, - відповів журналіст, що видавав себе за "днрівця".

- А что это? Это Великобритания? От меня вы что хотите? – різко відповів прикордонник.

- Хочу узнать, признаете ли вы наши паспорта? Или мне возвращаться?

- Возвращайтесь в ДНР, - відрізали в Держприкордонслужбі РФ.

Потім журналіст зв'язався з російською компанією "Аерофлот", щоб дізнатися, чи признає вона паспорти самопроголошеної республіки.

- Я из Донецка, у меня паспорт украинский давно сгорел, есть только паспорт ДНР. Хочу с этим паспортом полететь из Москвы в Самару. Возможно ли это? – запитав журналіст співробітника компанії.

- По нашей информации, данный документ считается недействительным. По нему можно только в ДНР проживать, то есть совершить перелет из Москвы в Самару нельзя, -повідомила представник "Аерофлоту".

Як відомо, 16 березня в самопроголошеній "ДНР" почали видавати так звані офіційні паспорти. Документи не були визнані жодною країною, крім такої ж самопроголошеної республіки Південна Осетія.

При цьому так звана "влада" окупованого Донбасу стверджує, що Росія ці паспорти визнала.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...