«Перша війна згущеного молока»: РФ заборонила імпорт молочної продукції з Білорусі

Користувачі соціальних мереж висміяли таке рішення Россільгоспнагляду, вигадавши пояснення, що "російський шлунок не може засвоїти справжнє молоко".

Білоруська згущенка. Фото: 1080.plus.

У Росії заборонили ряду підприємств Білорусі імпорт молочної продукції на свою територію. Під заборону потрапили ВАТ «Беллакт», ВАТ «Рогачевський молочно-консервний комбінат», ПУП «Калинковичський молочний комбінат». Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Пресу України.

Зазначається, що заборона Россільгоспнагляду набрала чинності з 13 серпня. У відомстві розповіли, що рішення про заборону було прийнято після численних порушень вимог Євразійського економічного союзу і РФ. Глава Россільгоспнагляду Сергій Данкверт також попередив, що заборона може бути введена і проти інших молочних підприємств Білорусі, але точну кількість підприємств, які потраплять під санкції, не назвав.

Користувачі соціальних мереж висміяли таке рішення Россільгоспнагляду: «Перша війна згущеного молока», «Що сталося? Росспоживнагляд виявив у згущеному молоці молоко?», «Заборонили тому що в ній молоко, а не пальмове масло?», «Природно! Російський шлунок, привчений до пальмової олії, не може переварити продукт, зроблений з чистого молока», «Якщо взяти все згущене молоко Білорусі і наповнити ним Москва-ріку,то хоч щось буде справжнє в цьому місті», «В Росію мабуть свіжу крейду завезли», «Треба вибирати, або креветки, або згущене молоко».

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.