Першою згине Чукотка, потім - Москва: ВІЛ вбиває Росію, епідемія стрімко розвивається

Сьогодні РФ займає 3-є місце в рейтингу за кількістю нових випадків СНІДу. Її обігнали тільки ПАР і Нігерія.

Ілюстрація:УНІАНУ Росії лютує ВІЛ-інфекція. Епідемія охопила всі регіони країни і зростає з страхітливою швидкістю. Цифрами з приводу епідемії ВІЛ в РФ поділився російський МОЗ, передають Патріоти України.

Російське міністерство опублікувало статистику по ВІЛ за 2017 рік. Дослідження виявило страхітливе зростання захворюваності практично у всіх регіонах РФ. Так, в Москві зафіксовано збільшення числа пацієнтів з вірусом імунодефіциту на 20%, а на Чукотці взагалі на 151%.

Всього в РФ за 2017 рік МОЗ нарахувало понад 85 тисяч нових випадків зараження ВІЛ. Варто зазначити, що тільки за офіційними даними, в РФ на сьогоднішній день близько 1 мільйона ВІЛ-інфікованих громадян, за неофіційними - наполовину більше.

Кремль гарячково заперечує факт існування епідемії, проте цифри говорять самі за себе. Сьогодні РФ займає 3-є місце в рейтингу за кількістю нових випадків СНІДу. Її обігнали тільки ПАР і Нігерія.

Важливо також відзначити, що РФ, яка влізла в дві війни і "угробила" 14 мільярдів доларів на ЧС - 2018, здатна забезпечити ліками лише третину ВІЛ-інфікованих громадян. На це виділяється всього 20 мільярдів рублів замість необхідних 100.

Джерело: Диалог.UA

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...