Першою згине Чукотка, потім - Москва: ВІЛ вбиває Росію, епідемія стрімко розвивається

Сьогодні РФ займає 3-є місце в рейтингу за кількістю нових випадків СНІДу. Її обігнали тільки ПАР і Нігерія.

Ілюстрація:УНІАНУ Росії лютує ВІЛ-інфекція. Епідемія охопила всі регіони країни і зростає з страхітливою швидкістю. Цифрами з приводу епідемії ВІЛ в РФ поділився російський МОЗ, передають Патріоти України.

Російське міністерство опублікувало статистику по ВІЛ за 2017 рік. Дослідження виявило страхітливе зростання захворюваності практично у всіх регіонах РФ. Так, в Москві зафіксовано збільшення числа пацієнтів з вірусом імунодефіциту на 20%, а на Чукотці взагалі на 151%.

Всього в РФ за 2017 рік МОЗ нарахувало понад 85 тисяч нових випадків зараження ВІЛ. Варто зазначити, що тільки за офіційними даними, в РФ на сьогоднішній день близько 1 мільйона ВІЛ-інфікованих громадян, за неофіційними - наполовину більше.

Кремль гарячково заперечує факт існування епідемії, проте цифри говорять самі за себе. Сьогодні РФ займає 3-є місце в рейтингу за кількістю нових випадків СНІДу. Її обігнали тільки ПАР і Нігерія.

Важливо також відзначити, що РФ, яка влізла в дві війни і "угробила" 14 мільярдів доларів на ЧС - 2018, здатна забезпечити ліками лише третину ВІЛ-інфікованих громадян. На це виділяється всього 20 мільярдів рублів замість необхідних 100.

Джерело: Диалог.UA

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...