Першою згине Чукотка, потім - Москва: ВІЛ вбиває Росію, епідемія стрімко розвивається

Сьогодні РФ займає 3-є місце в рейтингу за кількістю нових випадків СНІДу. Її обігнали тільки ПАР і Нігерія.

Ілюстрація:УНІАНУ Росії лютує ВІЛ-інфекція. Епідемія охопила всі регіони країни і зростає з страхітливою швидкістю. Цифрами з приводу епідемії ВІЛ в РФ поділився російський МОЗ, передають Патріоти України.

Російське міністерство опублікувало статистику по ВІЛ за 2017 рік. Дослідження виявило страхітливе зростання захворюваності практично у всіх регіонах РФ. Так, в Москві зафіксовано збільшення числа пацієнтів з вірусом імунодефіциту на 20%, а на Чукотці взагалі на 151%.

Всього в РФ за 2017 рік МОЗ нарахувало понад 85 тисяч нових випадків зараження ВІЛ. Варто зазначити, що тільки за офіційними даними, в РФ на сьогоднішній день близько 1 мільйона ВІЛ-інфікованих громадян, за неофіційними - наполовину більше.

Кремль гарячково заперечує факт існування епідемії, проте цифри говорять самі за себе. Сьогодні РФ займає 3-є місце в рейтингу за кількістю нових випадків СНІДу. Її обігнали тільки ПАР і Нігерія.

Важливо також відзначити, що РФ, яка влізла в дві війни і "угробила" 14 мільярдів доларів на ЧС - 2018, здатна забезпечити ліками лише третину ВІЛ-інфікованих громадян. На це виділяється всього 20 мільярдів рублів замість необхідних 100.

Джерело: Диалог.UA

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...