Першою згине Чукотка, потім - Москва: ВІЛ вбиває Росію, епідемія стрімко розвивається

Сьогодні РФ займає 3-є місце в рейтингу за кількістю нових випадків СНІДу. Її обігнали тільки ПАР і Нігерія.

Ілюстрація:УНІАНУ Росії лютує ВІЛ-інфекція. Епідемія охопила всі регіони країни і зростає з страхітливою швидкістю. Цифрами з приводу епідемії ВІЛ в РФ поділився російський МОЗ, передають Патріоти України.

Російське міністерство опублікувало статистику по ВІЛ за 2017 рік. Дослідження виявило страхітливе зростання захворюваності практично у всіх регіонах РФ. Так, в Москві зафіксовано збільшення числа пацієнтів з вірусом імунодефіциту на 20%, а на Чукотці взагалі на 151%.

Всього в РФ за 2017 рік МОЗ нарахувало понад 85 тисяч нових випадків зараження ВІЛ. Варто зазначити, що тільки за офіційними даними, в РФ на сьогоднішній день близько 1 мільйона ВІЛ-інфікованих громадян, за неофіційними - наполовину більше.

Кремль гарячково заперечує факт існування епідемії, проте цифри говорять самі за себе. Сьогодні РФ займає 3-є місце в рейтингу за кількістю нових випадків СНІДу. Її обігнали тільки ПАР і Нігерія.

Важливо також відзначити, що РФ, яка влізла в дві війни і "угробила" 14 мільярдів доларів на ЧС - 2018, здатна забезпечити ліками лише третину ВІЛ-інфікованих громадян. На це виділяється всього 20 мільярдів рублів замість необхідних 100.

Джерело: Диалог.UA

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...