П'яні бойовики "ЛНР" забили до смерті офіцера своєї бригади, - Тимчук

За словами нардепа, на окупованій території відзначається зростання числа конфліктів між російськими найманцями і місцевими терористами.

Бойовики ОРДЛО. Ілюстрація:youtube.com

Бойовики «ЛДНР» продовжують порушувати дисципліну, іноді доходить навіть до з'ясування відносин між собою. Координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук зазначив у Facebook, що особовий склад в підрозділах 7-й омсбр (т.зв. «ЛНР») незадоволений наказами свого командування і не гребує дезертирством, зазначають Патріоти України.

Також, він зазначив: «У підрозділах 7-й омсбр окупаційних військ російськими "радниками" фіксується різке погіршення стану військової дисципліни. Заборона на покидання розташування підрозділів у зв'язку з травневими святами, а також заборона на використання мобільного зв'язку викликає відкрите невдоволення особового складу, перш за все з боку місцевих бойовиків.

Відзначається зростання числа конфліктів між російськими найманцями і місцевими бойовиками. Зафіксовані випадки самогоноваріння в підрозділах і приготування так званої "ханки" (опіатного розчину наркотичного вмісту). В результаті кількість військових злочинів і порушень військової дисципліни в бригаді зросла".

Також, він додав, що у бойовиків навіть дійшло до вбивства свого ж товариша. Нардеп відзначив: "У районі Алчевська колишній військовослужбовець 7-й омсбр якийсь Парфенюк (очолював окупаційну адміністрацію селища Зоринськ, а на параді 2017 го року йшов на чолі "парадного розрахунку бригади"), перебуваючи в неадекватному стані, забив на смерть офіцера цієї ж бригади , який теж перебував у стані алкогольного сп'яніння".

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих