Під прицілом ЧФ РФ: В Україні готують перші випробування новітньої протикорабельної крилатої ракети «Нептун»

Вже виготовлені перші льотні зразки нової крилатої ракети.

Емблема КБ "Луч". Фото: wikipedia.org.

В середині 2016 року буде проведено перші випробування новітньої української протикорабельної крилатої ракети «Нептун» розробки Державного Київського конструкторського бюро «Луч». Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на military-informant.com.

Точна дата, як і місце проведення, на даний момент не відомі. Згідно з інформацією з відкритих джерел, на даний момент виготовлені перші льотні зразки нової крилатої ракети. Виробництво перспективного ракетного озброєння відбувається при кооперації з іншими українськими підприємствами, в тому числі з Харківським авіаційним заводом, підприємством «Мотор Січ» та іншими.

Крилата ракета «Нептун» призначена для ураження бойових надводних кораблів і транспортних суден зі складу ударних груп (конвоїв) або поодиноких водотоннажністю до 5000 т і аналогічна по конструкції російській протикорабельній ракеті Х-35 зі складу комплексу «Бал-Е». Очікується поява трьох модифікацій нового українського ракетного комплексу «Нептун» корабельного, наземного і повітряного базування.

Перспективні ракети будуть розміщуватися в транспортно-пускових контейнерах (ТПК) з розмірами 5300x600x600 мм. Довжина самої ракети з прискорювачем 5050 мм. ТПК з ракетою з хрестоподібним складним крилом може розміщуватися на наземних, морських або повітряних носіях. Тактико-технічні характеристики на даний момент засекречені.

Як вибрати пароочисник для дому

вівторок, 24 вересень 2024, 17:19

В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...