Після агресії РФ у Криму і на Донбасі Україна ризикує стати жертвою нападів хімічної або ядерної зброї, - Супрун

За словами міністра, засоби хімічної, біологічної, радіологічної і ядерної зброї "не визнають державних кордонів і не мають політичних уподобань".

Уляна Супрун. Фото:5 канал

Проти України може бути застосовано хімічну, біологічну, радіологічну або ядерну зброю. Про це заявила у своєму Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, передають Патріоти України.

За її словами, досвід війни в Сирії показав, що хімічна безпека залишається крихкою і недосконалою; небезпеку становить також і ядерна загроза. Крім того, не можна забувати про історію отруєння радіоактивним полонієм як засобом вбивства, використаного КДБ і його наступником - ФСБ.

"З анексією Криму і війною на Донбасі, які почала Російська Федерація, Україна особливо ризикує стати жертвою нападів хімічної, біологічної, радіологічної і ядерної зброї. В Україні вже були, на щастя, помилкові погрози біотероризму для кількох наших регіональних адміністрацій", - зазначила міністр.

Глава МОЗ нагадала, що засоби хімічної, біологічної, радіологічної і ядерної зброї "не визнають державних кордонів і не мають політичних уподобань".

Загрози, як підкреслює Супрун, стають більш глобальними, тому і національна реакція повинна бути більш глобальною.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...