Після агресії РФ у Криму і на Донбасі Україна ризикує стати жертвою нападів хімічної або ядерної зброї, - Супрун

За словами міністра, засоби хімічної, біологічної, радіологічної і ядерної зброї "не визнають державних кордонів і не мають політичних уподобань".

Уляна Супрун. Фото:5 канал

Проти України може бути застосовано хімічну, біологічну, радіологічну або ядерну зброю. Про це заявила у своєму Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, передають Патріоти України.

За її словами, досвід війни в Сирії показав, що хімічна безпека залишається крихкою і недосконалою; небезпеку становить також і ядерна загроза. Крім того, не можна забувати про історію отруєння радіоактивним полонієм як засобом вбивства, використаного КДБ і його наступником - ФСБ.

"З анексією Криму і війною на Донбасі, які почала Російська Федерація, Україна особливо ризикує стати жертвою нападів хімічної, біологічної, радіологічної і ядерної зброї. В Україні вже були, на щастя, помилкові погрози біотероризму для кількох наших регіональних адміністрацій", - зазначила міністр.

Глава МОЗ нагадала, що засоби хімічної, біологічної, радіологічної і ядерної зброї "не визнають державних кордонів і не мають політичних уподобань".

Загрози, як підкреслює Супрун, стають більш глобальними, тому і національна реакція повинна бути більш глобальною.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...

З архіву ПУ. Крах режиму Путіна: Астролог розповів, коли в Росії влаштують "королівський переворот"

середа, 1 січень 2020, 12:00

По дійсному зодіаку російського президента немає передумов до усунення його від влади до кінця поточного десятиліття. В кінці 2020 року - початку 2021 року в Російській Федерації може статися переворот, в результаті якого нинішній господар Кремля Волод...