Проти України може бути застосовано хімічну, біологічну, радіологічну або ядерну зброю. Про це заявила у своєму Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, передають Патріоти України.
За її словами, досвід війни в Сирії показав, що хімічна безпека залишається крихкою і недосконалою; небезпеку становить також і ядерна загроза. Крім того, не можна забувати про історію отруєння радіоактивним полонієм як засобом вбивства, використаного КДБ і його наступником - ФСБ.
"З анексією Криму і війною на Донбасі, які почала Російська Федерація, Україна особливо ризикує стати жертвою нападів хімічної, біологічної, радіологічної і ядерної зброї. В Україні вже були, на щастя, помилкові погрози біотероризму для кількох наших регіональних адміністрацій", - зазначила міністр.
Глава МОЗ нагадала, що засоби хімічної, біологічної, радіологічної і ядерної зброї "не визнають державних кордонів і не мають політичних уподобань".
Загрози, як підкреслює Супрун, стають більш глобальними, тому і національна реакція повинна бути більш глобальною.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...