"Після дощу перетвориться в грязьову ванну": У мережі показали, який дитмайданчик окупанти спорудили в Криму (фото)

​Судячи з фото, на майданчику ніхто з дітей не гуляє.

Окупанти в Криму ведуть будівництво за своїми "стандартами". Ілюстрація:соцмережі

У мережі показали фотографію нового дитячого майданчика, який встановлений в окупованій Керчі. Фото опублікували в Twitter RoksolanaToday & Крим, зазначають Патріоти України.

"Керч. Новий дитячий майданчик на Попова. ГОСТ РФ", - йдеться в повідомленні. На опублікованому фото помітно, що на майданчику встановлено кілька гойдалок і лавок.

Користувачі мережі відзначили, що після першого дощу дитячий майданчик перетвориться в грязьову ванну. "Схоже, на покриття грошей немає. Після першого ж дощу вона перетвориться в грязьову ванну", - написав користувач під ніком "Крокодили ходять лежачи".

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...