"Після дощу перетвориться в грязьову ванну": У мережі показали, який дитмайданчик окупанти спорудили в Криму (фото)

​Судячи з фото, на майданчику ніхто з дітей не гуляє.

Окупанти в Криму ведуть будівництво за своїми "стандартами". Ілюстрація:соцмережі

У мережі показали фотографію нового дитячого майданчика, який встановлений в окупованій Керчі. Фото опублікували в Twitter RoksolanaToday & Крим, зазначають Патріоти України.

"Керч. Новий дитячий майданчик на Попова. ГОСТ РФ", - йдеться в повідомленні. На опублікованому фото помітно, що на майданчику встановлено кілька гойдалок і лавок.

Користувачі мережі відзначили, що після першого дощу дитячий майданчик перетвориться в грязьову ванну. "Схоже, на покриття грошей немає. Після першого ж дощу вона перетвориться в грязьову ванну", - написав користувач під ніком "Крокодили ходять лежачи".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою