"Після дощу перетвориться в грязьову ванну": У мережі показали, який дитмайданчик окупанти спорудили в Криму (фото)

​Судячи з фото, на майданчику ніхто з дітей не гуляє.

Окупанти в Криму ведуть будівництво за своїми "стандартами". Ілюстрація:соцмережі

У мережі показали фотографію нового дитячого майданчика, який встановлений в окупованій Керчі. Фото опублікували в Twitter RoksolanaToday & Крим, зазначають Патріоти України.

"Керч. Новий дитячий майданчик на Попова. ГОСТ РФ", - йдеться в повідомленні. На опублікованому фото помітно, що на майданчику встановлено кілька гойдалок і лавок.

Користувачі мережі відзначили, що після першого дощу дитячий майданчик перетвориться в грязьову ванну. "Схоже, на покриття грошей немає. Після першого ж дощу вона перетвориться в грязьову ванну", - написав користувач під ніком "Крокодили ходять лежачи".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...