Після заяви про швидкий вивід військ з Сирії США побудували нову військову базу в Алеппо

Військовий об'єкт знаходиться на північний захід від сирійського Манбідж. Раніше сюди прибуло близько 200 американських солдатів, броньована і будівельна техніка.

Ілюстрація:Podrobnosti

На півночі Сирії в провінції Алеппо з'явилася нова військова база Сполучених Штатів. Про це повідомляє Al-Masdar News, передають Патріоти України.

Військовий об'єкт знаходиться на північний захід від сирійського Манбідж. Раніше сюди прибуло близько 200 американських солдатів, броньована і будівельна техніка. Район контролюють бійці "Демократичних сил Сирії" - союзники курдських і арабських угруповань, підтримуваних США.

Відзначимо, що в кінці березня Президент США Дональд Трамп заявив, що американські війська підуть з Сирії після розгрому терористичного угрупування "Ісламська держава". За його словами, це станеться в швидкі терміни.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...