Після заяви про швидкий вивід військ з Сирії США побудували нову військову базу в Алеппо

Військовий об'єкт знаходиться на північний захід від сирійського Манбідж. Раніше сюди прибуло близько 200 американських солдатів, броньована і будівельна техніка.

Ілюстрація:Podrobnosti

На півночі Сирії в провінції Алеппо з'явилася нова військова база Сполучених Штатів. Про це повідомляє Al-Masdar News, передають Патріоти України.

Військовий об'єкт знаходиться на північний захід від сирійського Манбідж. Раніше сюди прибуло близько 200 американських солдатів, броньована і будівельна техніка. Район контролюють бійці "Демократичних сил Сирії" - союзники курдських і арабських угруповань, підтримуваних США.

Відзначимо, що в кінці березня Президент США Дональд Трамп заявив, що американські війська підуть з Сирії після розгрому терористичного угрупування "Ісламська держава". За його словами, це станеться в швидкі терміни.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.