Почесний "курмаршал": У Росії ліквідованому у Донецьку Захарченку дали звання "академіка"

Всі нагороди вбитого ватажка "республіки" були передані на зберігання Донецькому краєзнавчому музею.

Терорист Захарченко. Фото:Politeka

Знищений ватажок "ДНР" Олександр Захарченко став "почесним академіком" недержавної Петровської академії наук і мистецтв в Санкт-Петербурзі. Терористові було присуджено диплом лауреата премії імені Петра Великого, медаль з девізом "За вірність Росії", посвідчення "почесного академіка", передають Патріоти України.

Всі нагороди були передані на зберігання Донецькому краєзнавчому музею, повідомили сайти окупантів. Відзначається, що рішення про нагородження Захарченка президією академії було прийнято одноголосно.

Петровська академія наук і мистецтв є громадською академією. Такі об'єднання науковців створюються на добровільній основі незалежно від державних органів. "Звання", які присуджують громадські академії, офіційно в РФ не визнаються. Це пов'язано з тим, що кваліфікаційні вимоги для отримання "звання" в більшості випадків нижчі, ніж, наприклад, у державній Російській академії наук.

Як відомо, Захарченка ліквідували 31 серпня у ресторані "Сепар" в окупованому Донецьку.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...