Почесний "курмаршал": У Росії ліквідованому у Донецьку Захарченку дали звання "академіка"

Всі нагороди вбитого ватажка "республіки" були передані на зберігання Донецькому краєзнавчому музею.

Терорист Захарченко. Фото:Politeka

Знищений ватажок "ДНР" Олександр Захарченко став "почесним академіком" недержавної Петровської академії наук і мистецтв в Санкт-Петербурзі. Терористові було присуджено диплом лауреата премії імені Петра Великого, медаль з девізом "За вірність Росії", посвідчення "почесного академіка", передають Патріоти України.

Всі нагороди були передані на зберігання Донецькому краєзнавчому музею, повідомили сайти окупантів. Відзначається, що рішення про нагородження Захарченка президією академії було прийнято одноголосно.

Петровська академія наук і мистецтв є громадською академією. Такі об'єднання науковців створюються на добровільній основі незалежно від державних органів. "Звання", які присуджують громадські академії, офіційно в РФ не визнаються. Це пов'язано з тим, що кваліфікаційні вимоги для отримання "звання" в більшості випадків нижчі, ніж, наприклад, у державній Російській академії наук.

Як відомо, Захарченка ліквідували 31 серпня у ресторані "Сепар" в окупованому Донецьку.

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...