"Подяка" за спроби допомогти: Папуга обматюкав пожежників трьома мовами (відео)

Птах втік із клітки і просидів на даху сусіднього будинку 3 дні.

Папугу Джессі вдалося повернути додому. Фото: скріншот з відео.

Самиця папуги породи ара макао Джессі зі столиці Британії Лондона облаяла рятувальників 3 мовами - англійською, турецькою та грецькою, передають Патріоти України.

Птах втік із клітки і просидів на даху сусіднього будинку 3 дні. Власники викликали співробітників служби захисту тварин. Джессі не хотіла йти до рук. Натомість крила чоловіків лайкою. Не допомогла порада господарів привабити птаха словами "я тебе люблю", повідомляють лондонські пожежники на своєму сайті.

"Нам сказали говорити "я тебе люблю", аби встановити контакт із птахом. Наш співробітник так і робив, тримаючи в руці миску з їжею. Джессі відповідала - "я тебе люблю". А потім лаялась. Ми намагалися покликати її також турецькою та грецькою", - розповідають пожежники.

Потім вона перелетіла на інший дах, на дерево. Пожежники вирішили залишити її на годину. По обіді того дня Джессі повернулася додому самостійно.

Через бездіяльність чиновників Луганщина опинилася на порозі червоної зони карантину

четвер, 15 жовтень 2020, 14:22

З огляду на ці факти,зазначу, що звітуючи про жорсткі карантинні заходи, успішну боротьбу з коронавірусною інфекцією, керівництво Луганської області вводило в оману не лише Міністерство охорони здоров’я, але і політичне керівництво країни. Це призвело до

З архіву ПУ. Бойовики відступали через "пронос": У Києво-Печерській лаврі поліція провела масові затримання

середа, 14 жовтень 2020, 14:00

Десятки чи то тітушок, чи то вже проросійських бойовиків, за даними поліції групувалися на території найвідомішого монастиря України і готувалися до насильницьких дій. У них була добре відпрацьована легенда, і засіби відходу. Співробітники правоохоронн...