"Політичні питання - не моя справа": Орбакайте і Малініну дозволили виступити в Києві, - гендиректор концертного залу «Україна»

Недзельський підкреслив, що радикали можуть далі продовжувати обурюватися, проте компетентні органи прийняли рішення дозволити концерти Орбакайте і Малініна в Києві.

Олександр Малінін. Фото: vkaraoke.org.

Компетентні органи схвалили проведення концертів в Києві російськими артистами Олександром Малініним і Христиною Орбакайте. Про це заявив генеральний директор концертного залу «Україна» Роман Недзельський, новину передають Патріоти України із посиланням на Пресу України.

За його словами, дозвіл проведення концертів російським артистам знаходиться не в його компетенції. «Це питання компетентних органів. Я господарник - я повинен стежити, щоб температура в залі була гідна, щоб було освітлення, щоб була безпека для глядачів і щоб шоу проходило на високому світовому рівні», - зазначив Недзельський.

Крім цього генеральний директор одного з головних концертних залів країни зазначив, що на сьогоднішній день заявлений концерт народного артиста України Олександра Малініна. Серед іншого Недзельський підкреслив, що радикали можуть далі продовжувати обурюватися, проте компетентні органи прийняли рішення дозволити концерти Орбакайте і Малініна в Києві. Говорячи про своє особисте ставлення до зазначених артистів гендиректор концертного залу «Україна» відзначив, що вони є його хорошими знайомими.

«Наташа Корольова, Христина Орбакайте - вони в душі з Україною. Тут є питання піару і певних маніпуляційних технологій», - резюмував Недзельський. До слова, раніше відома співачка Наташа Корольова подала до суду на Службу безпеки України.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...