Полторак розповів про російську військову загрозу

Міністр оборони наголосив, що Росія не збирається йти мирним шляхом.

Степан Полторак. Фото:УніанНайближчим часом Росія не піде на повномасштабний наступ. Про це сказав міністр оборони Степан Полторак у коментарі 112 Україна, зазначають Патріоти України.

"Ми відслідковуємо ситуацію. Розуміємо місце розташування терористичних угруповань і військових Російської Федерації на кордоні з Україною. Не думаю, що найближчим часом треба очікувати повномасштабної агресії РФ. Хоча Росія постійно нарощує свої угруповання і на кордоні, і в Донецьку та Луганську, продовжує постачання озброєння, техніки, паливно-мастильних матеріалів...

Після домовленостей про припинення вогню на новорічні свята кількість обстрілів і втрат значно зменшилась... Сподіваюся, представники терористичних угруповань зрозуміли, що треба виконувати домовленості. По-друге, у збройних формуваннях Донецька та Луганська є серйозні проблеми. Під час перемир'я саме їх вирішують", - сказав Полторак.

При цьому міністр наголосив, що Росія не збирається йти мирним шляхом.

"Намагатиметься тиснути на Україну шляхом гри м'язами і нарощуванням угруповань. Але багато залежить від того, наскільки будуть готові Збройні сили до зміни обстановки. Сьогодні ми ухвалюємо низку серйозних заходів. Практично у всіх навчальних центрах, полігонах проводиться бойове злагодження, відновлення боєздатності військових частин і з'єднань, які вийшли з зони проведення АТО", - зазначив Полторак.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.

Провал спецоперації по затриманню "вагнерівців": Чому начальника ГУР МОУ Бурбу звільнили з посади

неділя, 21 листопад 2021, 19:37

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» звертав увагу політичного і військового керівництва України, що оприлюднення недостовірної інформації свідчить про низький рівень поінформованості української розвідки щодо перебігу подій на окупованих територіях Луган