Полторак розповів про російську військову загрозу

Міністр оборони наголосив, що Росія не збирається йти мирним шляхом.

Степан Полторак. Фото:УніанНайближчим часом Росія не піде на повномасштабний наступ. Про це сказав міністр оборони Степан Полторак у коментарі 112 Україна, зазначають Патріоти України.

"Ми відслідковуємо ситуацію. Розуміємо місце розташування терористичних угруповань і військових Російської Федерації на кордоні з Україною. Не думаю, що найближчим часом треба очікувати повномасштабної агресії РФ. Хоча Росія постійно нарощує свої угруповання і на кордоні, і в Донецьку та Луганську, продовжує постачання озброєння, техніки, паливно-мастильних матеріалів...

Після домовленостей про припинення вогню на новорічні свята кількість обстрілів і втрат значно зменшилась... Сподіваюся, представники терористичних угруповань зрозуміли, що треба виконувати домовленості. По-друге, у збройних формуваннях Донецька та Луганська є серйозні проблеми. Під час перемир'я саме їх вирішують", - сказав Полторак.

При цьому міністр наголосив, що Росія не збирається йти мирним шляхом.

"Намагатиметься тиснути на Україну шляхом гри м'язами і нарощуванням угруповань. Але багато залежить від того, наскільки будуть готові Збройні сили до зміни обстановки. Сьогодні ми ухвалюємо низку серйозних заходів. Практично у всіх навчальних центрах, полігонах проводиться бойове злагодження, відновлення боєздатності військових частин і з'єднань, які вийшли з зони проведення АТО", - зазначив Полторак.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.