Популярний український гурт відмовився виступати на одній сцені з російськими музикантами в Празі

Колектив поставив умову організаторам культурного заходу - змінити афішу і назву коцертів.

Гурт ONUKA. Фото: People IN.

Український електро-фольк гурт ONUKA відмовився виступати на одній сцені з російськими музикантами в Празі. Про це, посилаючись на адміністрацію колективу, повідомляє MVUA. Новину передають Патріоти України.

Раніше стало відомо, що, в рамках свого європейського туру, в Празі ONUKA виступить на заході Showcase of new music from Russia and Ukraine. Через спільний виступ з російськими музикантами на гурт обрушилася хвиля критики.
Однак пізніше представники української групи повідомили, що не мають наміру ділити сцену з представниками Росії. Колектив поставив умову організаторам заходу - змінити афішу і назву коцертів.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...