Потерпіть ще трошки: В Україну прийде потепління і друге бабине літо

Потепління у всіх областях почнеться на вихідних – 27 і 28 жовтня.
Українці ще встигнуть насолодитися золотою осінню. Фото: соцмережі.

В Україні триває холодна, дощова і морозяна осінь, проте затримається вона ненадовго. Вже з п'ятниці, 26 жовтня, має потепліти, а на початку наступного тижня почнеться друге бабине літо – температура повітря підніметься до +20 градусів. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України.

Вона зауважила, що циклон Siglinde, який прийшов в Україну з північного заходу Європи, до кінця поточного тижня залишить межі країни. Тому, за її словами, потепління у всіх областях почнеться на вихідних – 27 і 28 жовтня.

"Тенденція іде до покращення. Температура повітря з п'ятниці в Україні почне підвищуватися. І впродовж суботи та неділі в Україні навіть спостерігатиметься +20°C", – сказала Діденко.

Окрім того, як повідомляє ТСН, синоптики розповідають, що на вихідних і на початку наступного тижня в Україні почнеться друге бабине літо. За їхніми словами, буде тепло, сонячно, а температура повітря становитиме +17 градусів тепла.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...