Потерпіть ще трошки: В Україну прийде потепління і друге бабине літо

Потепління у всіх областях почнеться на вихідних – 27 і 28 жовтня.
Українці ще встигнуть насолодитися золотою осінню. Фото: соцмережі.

В Україні триває холодна, дощова і морозяна осінь, проте затримається вона ненадовго. Вже з п'ятниці, 26 жовтня, має потепліти, а на початку наступного тижня почнеться друге бабине літо – температура повітря підніметься до +20 градусів. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України.

Вона зауважила, що циклон Siglinde, який прийшов в Україну з північного заходу Європи, до кінця поточного тижня залишить межі країни. Тому, за її словами, потепління у всіх областях почнеться на вихідних – 27 і 28 жовтня.

"Тенденція іде до покращення. Температура повітря з п'ятниці в Україні почне підвищуватися. І впродовж суботи та неділі в Україні навіть спостерігатиметься +20°C", – сказала Діденко.

Окрім того, як повідомляє ТСН, синоптики розповідають, що на вихідних і на початку наступного тижня в Україні почнеться друге бабине літо. За їхніми словами, буде тепло, сонячно, а температура повітря становитиме +17 градусів тепла.

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль