Позаштатна робоча ситуація: У НАБУ пояснили інцидент з прокурорами ГПУ

Після втручання керівників ГПУ та НАБУ подальшої ескалації вдалося уникнути, відзначили у відомстві Ситника.

Ілюстрація:rian.com.ua

У Національному антикорупційному бюро України назвали інцидент зі співробітниками Генеральної прокуратури "позаштатною робочою ситуацією". Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ, передають Патріоти України.

"12 серпня під час проведення прихованого спостереження за об'єктом в одному із кримінальних проваджень, розслідуваних детективами НАБУ, в приміщення, в якому знаходилися працівники Бюро, намагалися проникнути співробітники Генпрокуратури, які сприйняли дані слідчі дії, як спостереження за собою. В результаті виникла позаштатна робоча ситуація", - йдеться в повідомленні.

Після втручання керівників ГПУ та НАБУ подальшої ескалації вдалося уникнути, відзначили в НАБУ.

"Всі слідчі дії НАБУ за місцем інциденту відбувалися за рішенням суду в повній відповідності з законом. Остаточна оцінка діям працівників ГПУ буде надана після з'ясування всіх обставин події", - підкреслюється в повідомленні.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.