"Президент РФ повторив усі дурниці та мерзенності самодержавства, які вже колись призвели до його краху", – російський політик

Дивно, наскільки багато шанувальників у самої ідеї повновладдя узурпатора. Особливо архаїчним це виглядає у 21-му столітті.

Альфред Кох. Фото: argumentua.com.

Безпека громадян і безпека держави в Росії є антагоністами. Про це написав у Facebook колишній прем'єр-міністр РФ Альфред Кох, передають Патріоти України.

"Головною загрозою безпеці громадян у Росії є органи державної безпеки. Відповідно, безпека громадян та безпека держави – це антагоністи. Ви знаєте, написав це і навіть якось здивувався: наскільки це органічно для Росії", – вважає Кох.

Він зазначив, що президент РФ Володимир Путін "повторив ті дурниці і мерзенності самодержавства", які і призвели до краху монархії. "Дивно, наскільки багато шанувальників у самої ідеї повновладдя узурпатора. Особливо архаїчним це виглядає у 21 столітті: Естонія будує цифрову державу, а ми радіємо заяві Пєскова (спікер Кремля Дмитро Пєсков.Ред.) про те, що Путін без ентузіазму дивиться на ідею монархії...", – продовжує Кох.

Колишній заступник голови уряду РФ припустив, що Путін може чекати "умовлянь". "Може, він чекає від народу "умовлянь" його на царство? Як Іван Грозний? Щоб почати прямий і відкритий терор під виглядом нової опричини?" – додав Кох.

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...

Слідом за Нотр-Дамом Францію сколихнула пожежа у Версалі (відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 20:20

Поліція оточила район по всьому периметру. Перехожих закликають уникати небезпечної зони. У вівторок, 23 квітня, в Версалі сталася сильна пожежа, передають Патріоти України. . Міський комісаріат поліції повідомив, що над Rue du Parc піднімається висок...