"Президент РФ повторив усі дурниці та мерзенності самодержавства, які вже колись призвели до його краху", – російський політик

Дивно, наскільки багато шанувальників у самої ідеї повновладдя узурпатора. Особливо архаїчним це виглядає у 21-му столітті.

Альфред Кох. Фото: argumentua.com.

Безпека громадян і безпека держави в Росії є антагоністами. Про це написав у Facebook колишній прем'єр-міністр РФ Альфред Кох, передають Патріоти України.

"Головною загрозою безпеці громадян у Росії є органи державної безпеки. Відповідно, безпека громадян та безпека держави – це антагоністи. Ви знаєте, написав це і навіть якось здивувався: наскільки це органічно для Росії", – вважає Кох.

Він зазначив, що президент РФ Володимир Путін "повторив ті дурниці і мерзенності самодержавства", які і призвели до краху монархії. "Дивно, наскільки багато шанувальників у самої ідеї повновладдя узурпатора. Особливо архаїчним це виглядає у 21 столітті: Естонія будує цифрову державу, а ми радіємо заяві Пєскова (спікер Кремля Дмитро Пєсков.Ред.) про те, що Путін без ентузіазму дивиться на ідею монархії...", – продовжує Кох.

Колишній заступник голови уряду РФ припустив, що Путін може чекати "умовлянь". "Може, він чекає від народу "умовлянь" його на царство? Як Іван Грозний? Щоб почати прямий і відкритий терор під виглядом нової опричини?" – додав Кох.

Хіти тижня. Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 13:00

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...

Але він "народився у сорочці": Джорджа Сороса намагалися підірвати

вівторок, 23 жовтень 2018, 11:58

Підозрілий пакет в поштовій скриньці біля будинку в Нью-Йорку знайшов працівник вілли. Американського фінансиста і мільярдера Джорджа Сороса планували вбити за допомогою бомби, передають Патріоти України із посиланням на The New York Times. Підозрілий...