"Президент РФ повторив усі дурниці та мерзенності самодержавства, які вже колись призвели до його краху", – російський політик

Дивно, наскільки багато шанувальників у самої ідеї повновладдя узурпатора. Особливо архаїчним це виглядає у 21-му столітті.

Альфред Кох. Фото: argumentua.com.

Безпека громадян і безпека держави в Росії є антагоністами. Про це написав у Facebook колишній прем'єр-міністр РФ Альфред Кох, передають Патріоти України.

"Головною загрозою безпеці громадян у Росії є органи державної безпеки. Відповідно, безпека громадян та безпека держави – це антагоністи. Ви знаєте, написав це і навіть якось здивувався: наскільки це органічно для Росії", – вважає Кох.

Він зазначив, що президент РФ Володимир Путін "повторив ті дурниці і мерзенності самодержавства", які і призвели до краху монархії. "Дивно, наскільки багато шанувальників у самої ідеї повновладдя узурпатора. Особливо архаїчним це виглядає у 21 столітті: Естонія будує цифрову державу, а ми радіємо заяві Пєскова (спікер Кремля Дмитро Пєсков.Ред.) про те, що Путін без ентузіазму дивиться на ідею монархії...", – продовжує Кох.

Колишній заступник голови уряду РФ припустив, що Путін може чекати "умовлянь". "Може, він чекає від народу "умовлянь" його на царство? Як Іван Грозний? Щоб почати прямий і відкритий терор під виглядом нової опричини?" – додав Кох.

Хіти тижня. Фантастика втілюється в життя: Вчені успішно випробували літак, котрий працює на енергії атмосфери Землі

субота, 15 грудень 2018, 17:00

Вчені створили тягову систему, яка повністю живиться електрикою, не створює шуму і потенційно може досягти такої ж потужності, як і сучасні реактивні двигуни. Перший «твердотілий» літак, у тяговій системі якого немає жодної рухомої деталі, здійснив сві...

Вантаж-200 для Путіна: ЗСУ на Донбасі ліквідували низку російських найманців

субота, 15 грудень 2018, 9:49

За останні дні українські військовослужбовці ліквідували шість бойовиків, в тому числі на позиціях бойовиків від крововиливу помер і Олександр Румянцев ("Румун"). Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", зазначають Патріоти України. Так,...