"Президент РФ повторив усі дурниці та мерзенності самодержавства, які вже колись призвели до його краху", – російський політик

Дивно, наскільки багато шанувальників у самої ідеї повновладдя узурпатора. Особливо архаїчним це виглядає у 21-му столітті.

Альфред Кох. Фото: argumentua.com.

Безпека громадян і безпека держави в Росії є антагоністами. Про це написав у Facebook колишній прем'єр-міністр РФ Альфред Кох, передають Патріоти України.

"Головною загрозою безпеці громадян у Росії є органи державної безпеки. Відповідно, безпека громадян та безпека держави – це антагоністи. Ви знаєте, написав це і навіть якось здивувався: наскільки це органічно для Росії", – вважає Кох.

Він зазначив, що президент РФ Володимир Путін "повторив ті дурниці і мерзенності самодержавства", які і призвели до краху монархії. "Дивно, наскільки багато шанувальників у самої ідеї повновладдя узурпатора. Особливо архаїчним це виглядає у 21 столітті: Естонія будує цифрову державу, а ми радіємо заяві Пєскова (спікер Кремля Дмитро Пєсков.Ред.) про те, що Путін без ентузіазму дивиться на ідею монархії...", – продовжує Кох.

Колишній заступник голови уряду РФ припустив, що Путін може чекати "умовлянь". "Може, він чекає від народу "умовлянь" його на царство? Як Іван Грозний? Щоб почати прямий і відкритий терор під виглядом нової опричини?" – додав Кох.

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.

Хіти тижня. Напередодні міжнародної виставки КБ "Луч" нарешті показало, як виглядатиме сухопутна версія "Нептуна"

понеділок, 18 лютий 2019, 18:40

Прем'єру з нетерпінням чекають в Україні та Росії, з деаметрально різними почуттями, звісно. Адже це оптимальний і дуже грізний засіб зупинити російський напад з моря. Як і очікувалось пускова установка ракетного комплексу «Нептун» буде змонтована на ш...