Пропаганда "ЛНР" випрошує грошей у Росії для "патріотичного" виховання молоді - ІС

За гуманітарною допомогою "республіка" звертається до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу", який функціонує у Санкт-Петербурзі.

Ілюстрація:miaistok.su

Через продовольчу кризу в т.зв. "ЛНР" і необхідність надання провізії вихованцям військово-патріотичних клубів під час проведення польових зборів, громадські організації псевдореспубліки масово звертаються за гуманітарною допомогою до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу" (м.Санкт-Петербург, РФ) з метою отримання продуктів харчування (крупи, консерви, рослинне масло, чай, цукор та інші продукти тривалого зберігання). Про це йдеться на сайті Информационное сопротивление, передають Патріоти України.

Фонд "Фенікс Донбасу" створений з метою допомоги пораненим під час бойових дій на території т.зв. "ЛДНР" і здійснює збір коштів на лікування поранених бойовиків з Донецька і Луганська в лікарнях Санкт-Петербурга.

Куратор проекту - В.Пєшков, 08.11.1970 р.н., уродженець міста Алма-Ати, Казахстан, член т.зв. "Координаційного Центру допомоги Новоросії".

Відрізані хвости: В окупованій Євпаторії на узбережжі знайшли 16 мертвих дельфінів (фото)

четвер, 21 березень 2019, 11:45

Всі морські ссавці мають однаковий характер травм, який призвів до загибелі — від зябрової сітки на яку ловлять камбалу та осетра. В окупованій Євпаторії екоактивісти повідомили про масове викидання на берег дельфінів, повідомляють Патріоти України. У ...

"Про РСЗВ "Ураган" та українських шпигунів, які все бачать", - Снєгирьов

четвер, 21 березень 2019, 10:45

За останніми повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", місцем постійної дислокації РСЗВ бойовиків є полігон поблизу н.п. Хрустальний (колишній Красний Луч). Свого часу, "Права Справа" повідомляла про дислокацію поблизу військо