Пропаганда "ЛНР" випрошує грошей у Росії для "патріотичного" виховання молоді - ІС

За гуманітарною допомогою "республіка" звертається до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу", який функціонує у Санкт-Петербурзі.

Ілюстрація:miaistok.su

Через продовольчу кризу в т.зв. "ЛНР" і необхідність надання провізії вихованцям військово-патріотичних клубів під час проведення польових зборів, громадські організації псевдореспубліки масово звертаються за гуманітарною допомогою до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу" (м.Санкт-Петербург, РФ) з метою отримання продуктів харчування (крупи, консерви, рослинне масло, чай, цукор та інші продукти тривалого зберігання). Про це йдеться на сайті Информационное сопротивление, передають Патріоти України.

Фонд "Фенікс Донбасу" створений з метою допомоги пораненим під час бойових дій на території т.зв. "ЛДНР" і здійснює збір коштів на лікування поранених бойовиків з Донецька і Луганська в лікарнях Санкт-Петербурга.

Куратор проекту - В.Пєшков, 08.11.1970 р.н., уродженець міста Алма-Ати, Казахстан, член т.зв. "Координаційного Центру допомоги Новоросії".

Хіти тижня. На Старокраматорському машзаводі представили потужну зброю для ЗСУ (фото)

п’ятниця, 24 травень 2019, 14:30

Завод представив 125-мм нарізну танкову гармату власного виробництва. Танкова гармата виробництва «Старокраматорського машинобудівного заводу» була представлена на «Лізі оборонних підприємств України» членам Київської асоціації військових аташе. Про це...

Будівництво відразу засекретили: З'явилися подробиці про нову резиденцію для патріарха Кирила за 2,8 млрд (фото)

четвер, 23 травень 2019, 11:45

Покої патріарха будуть обладнані з використанням сучасних дорогих матеріалів, буде продумано все, аж до системи "розумний будинок". У Росії під Петербургом для глави РПЦ патріарха Кирила будують резиденцію вартістю 2,8 млрд рублів з системою "розумний ...