Пропаганда "ЛНР" випрошує грошей у Росії для "патріотичного" виховання молоді - ІС

За гуманітарною допомогою "республіка" звертається до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу", який функціонує у Санкт-Петербурзі.

Ілюстрація:miaistok.su

Через продовольчу кризу в т.зв. "ЛНР" і необхідність надання провізії вихованцям військово-патріотичних клубів під час проведення польових зборів, громадські організації псевдореспубліки масово звертаються за гуманітарною допомогою до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу" (м.Санкт-Петербург, РФ) з метою отримання продуктів харчування (крупи, консерви, рослинне масло, чай, цукор та інші продукти тривалого зберігання). Про це йдеться на сайті Информационное сопротивление, передають Патріоти України.

Фонд "Фенікс Донбасу" створений з метою допомоги пораненим під час бойових дій на території т.зв. "ЛДНР" і здійснює збір коштів на лікування поранених бойовиків з Донецька і Луганська в лікарнях Санкт-Петербурга.

Куратор проекту - В.Пєшков, 08.11.1970 р.н., уродженець міста Алма-Ати, Казахстан, член т.зв. "Координаційного Центру допомоги Новоросії".

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...