Пропаганда "ЛНР" випрошує грошей у Росії для "патріотичного" виховання молоді - ІС

За гуманітарною допомогою "республіка" звертається до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу", який функціонує у Санкт-Петербурзі.

Ілюстрація:miaistok.su

Через продовольчу кризу в т.зв. "ЛНР" і необхідність надання провізії вихованцям військово-патріотичних клубів під час проведення польових зборів, громадські організації псевдореспубліки масово звертаються за гуманітарною допомогою до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу" (м.Санкт-Петербург, РФ) з метою отримання продуктів харчування (крупи, консерви, рослинне масло, чай, цукор та інші продукти тривалого зберігання). Про це йдеться на сайті Информационное сопротивление, передають Патріоти України.

Фонд "Фенікс Донбасу" створений з метою допомоги пораненим під час бойових дій на території т.зв. "ЛДНР" і здійснює збір коштів на лікування поранених бойовиків з Донецька і Луганська в лікарнях Санкт-Петербурга.

Куратор проекту - В.Пєшков, 08.11.1970 р.н., уродженець міста Алма-Ати, Казахстан, член т.зв. "Координаційного Центру допомоги Новоросії".

Хіти тижня. Попадання одне на мільйон: Захисники України точним ударом знищили групу "гібридів" Путіна, що втікали (відео 16+)

понеділок, 15 липень 2019, 21:30

Ворога схоже накрили зі штатного армійського міномету. Оскільки це не снайперська зброя, так влучити, навіть з коригуванням безпілотником по мішені, що рухається, справа дуже непроста. Українські військові точним ударом знищили групу російських найманц...

Відновлення Сєвєродонецького аеропорту, або "Старі" корупційні схеми нової команди Зеленського

понеділок, 15 липень 2019, 11:23

Виділення в умовах війни і економічної кризи мільярдів бюджетних коштів на роботи щодо відновлення аеропорту, який знаходиться поблизу від лінії зіткнення- це злочин. Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що пр...