Пропаганда "ЛНР" випрошує грошей у Росії для "патріотичного" виховання молоді - ІС

За гуманітарною допомогою "республіка" звертається до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу", який функціонує у Санкт-Петербурзі.

Ілюстрація:miaistok.su

Через продовольчу кризу в т.зв. "ЛНР" і необхідність надання провізії вихованцям військово-патріотичних клубів під час проведення польових зборів, громадські організації псевдореспубліки масово звертаються за гуманітарною допомогою до Благодійного фонду "Фенікс Донбасу" (м.Санкт-Петербург, РФ) з метою отримання продуктів харчування (крупи, консерви, рослинне масло, чай, цукор та інші продукти тривалого зберігання). Про це йдеться на сайті Информационное сопротивление, передають Патріоти України.

Фонд "Фенікс Донбасу" створений з метою допомоги пораненим під час бойових дій на території т.зв. "ЛДНР" і здійснює збір коштів на лікування поранених бойовиків з Донецька і Луганська в лікарнях Санкт-Петербурга.

Куратор проекту - В.Пєшков, 08.11.1970 р.н., уродженець міста Алма-Ати, Казахстан, член т.зв. "Координаційного Центру допомоги Новоросії".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...