Просто в лоба: Посол ЄС у Києві назвав ідіотами тих, хто не бачить реформ в Україні

Щоб впроваджувати подібну Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, необхідно дотримуватися певної кількості вимог, і одна з цих вимог - це політична воля влади, наголосив єврочиновник.

Х'юг Мінгареллі. Фото:Front News International

Глава представництва Європейського союзу в Україні Х'юг Мінгареллі вважає, що в Україні у важких умовах був впроваджений ряд реформ і ті, хто їх не бачить, - "або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору". Про це він сказав під час конференції "Підсумки імплементації угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом за 2017 рік і подальші плани" в Києві, передають Патріоти України з посиланням наУНІАН.

"Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перераховувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, однак, якщо ви цього не бачите - ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтеся, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбітних реформ, які були розпочаті", - заявив Мінгареллі.

За його словами, для того, щоб впроваджувати подібну Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, необхідно дотримуватися певної кількості вимог, і одна з цих вимог - це політична воля влади.

«Немає ніяких сумнівів щодо того, що протягом останніх чотирьох років представники політичної влади в цій країні зробили певну кількість кроків для того, щоб модернізувати цю країну, трансформувати цю країну, перетворити її у відкрите, демократичне суспільство, ґрунтуючись на соціально-ринковій економіці" , - додав глава представництва ЄС.

Також Мінгареллі висловив переконання, що в Україні йде війна за її європейський вибір.

«Наша спільна відповідальність - це впроваджувати Угоду про асоціацію в життя. Це було б скандальним моментом, якщо б ви не були повністю віддані впровадженню цієї Угоди, тому що мінімум 10 тисяч людей загинули заради цього договору. Ми не в тих умовах, коли країна бере на себе юридичні зобов'язання і повинна щось виконати, в Україні це не так, в Україні ми в дуже конкретній, специфічній ситуації, де триває військова ситуація", - заявив Мінгареллі.

"Мені здається, що ця країна [Україна] має війну саме через цей європейський вибір, який зробила, це те, що політично для мене надзвичайно важливо, ніж просто дотримуватися якихось легальних зобов'язань, які взяла на себе Україна, підписавши цю Угоду", - стверджує посол ЄС.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!