Провокація війни: Як росіяни йшли на зіткнення військових літаків над Чорним морем (відео)

Сили ВМС США в Європі підтвердили, що російський Су-27 здійснив небезпечні дії щодо американського літака.

Російський винищувач здійснив чергову небезпечну провокацію. Фото: скріншот з відео.

У Мережі з'явилося відео спірного маневру російського винищувача Су-27, який 29 січня 2018 року перехопив в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем американський літак-розвідник ЕР-3 Aries II, передають Патріоти України.

Сили ВМС США в Європі підтвердили, що російський Су-27 здійснив небезпечні дії щодо американського літака - перетнув траєкторію польоту ЕР-3 на відстані близько 1,5 метра, в результаті чого розвіднику довелося пролетіти через завихрення від реактивного струменя Су-27.

У той же час в Росії заявили, що перехоплення проходило відповідно до міжнародних правил і ніяких позаштатних ситуацій не було - Су-27 наблизився до розвідника на безпечну відстань, ідентифікував його і супроводжував, не допустивши порушення кордону.

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...