Провокація війни: Як росіяни йшли на зіткнення військових літаків над Чорним морем (відео)

Сили ВМС США в Європі підтвердили, що російський Су-27 здійснив небезпечні дії щодо американського літака.

Російський винищувач здійснив чергову небезпечну провокацію. Фото: скріншот з відео.

У Мережі з'явилося відео спірного маневру російського винищувача Су-27, який 29 січня 2018 року перехопив в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем американський літак-розвідник ЕР-3 Aries II, передають Патріоти України.

Сили ВМС США в Європі підтвердили, що російський Су-27 здійснив небезпечні дії щодо американського літака - перетнув траєкторію польоту ЕР-3 на відстані близько 1,5 метра, в результаті чого розвіднику довелося пролетіти через завихрення від реактивного струменя Су-27.

У той же час в Росії заявили, що перехоплення проходило відповідно до міжнародних правил і ніяких позаштатних ситуацій не було - Су-27 наблизився до розвідника на безпечну відстань, ідентифікував його і супроводжував, не допустивши порушення кордону.

Хіти тижня. Попадання одне на мільйон: Захисники України точним ударом знищили групу "гібридів" Путіна, що втікали (відео 16+)

понеділок, 15 липень 2019, 21:30

Ворога схоже накрили зі штатного армійського міномету. Оскільки це не снайперська зброя, так влучити, навіть з коригуванням безпілотником по мішені, що рухається, справа дуже непроста. Українські військові точним ударом знищили групу російських найманц...

Відновлення Сєвєродонецького аеропорту, або "Старі" корупційні схеми нової команди Зеленського

понеділок, 15 липень 2019, 11:23

Виділення в умовах війни і економічної кризи мільярдів бюджетних коштів на роботи щодо відновлення аеропорту, який знаходиться поблизу від лінії зіткнення- це злочин. Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що пр...