Провокація війни: Як росіяни йшли на зіткнення військових літаків над Чорним морем (відео)

Сили ВМС США в Європі підтвердили, що російський Су-27 здійснив небезпечні дії щодо американського літака.

Російський винищувач здійснив чергову небезпечну провокацію. Фото: скріншот з відео.

У Мережі з'явилося відео спірного маневру російського винищувача Су-27, який 29 січня 2018 року перехопив в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем американський літак-розвідник ЕР-3 Aries II, передають Патріоти України.

Сили ВМС США в Європі підтвердили, що російський Су-27 здійснив небезпечні дії щодо американського літака - перетнув траєкторію польоту ЕР-3 на відстані близько 1,5 метра, в результаті чого розвіднику довелося пролетіти через завихрення від реактивного струменя Су-27.

У той же час в Росії заявили, що перехоплення проходило відповідно до міжнародних правил і ніяких позаштатних ситуацій не було - Су-27 наблизився до розвідника на безпечну відстань, ідентифікував його і супроводжував, не допустивши порушення кордону.

"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

неділя, 19 травень 2019, 13:59

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розпові...

ЗСУ озброять модернізовані протитанкові ракетні комплекси «Штурм-С» вітчизняними далекобійними ПТКР «Бар'єр-В»

неділя, 19 травень 2019, 11:06

Модернізовані наземні мобільні протитанкові комплекси «Штурм-С» ЗСУ будуть оснащені далекобійною протитанковою керованою ракетою «Бар'єр-В» виробництва ДККБ «Луч». Про це повідомив директор інформаційного агентства Defense Express Сергій Згурець, зазна...