"При серйозних тектонічних зсувах його обов'язково порве": Цікаві подробиці про будівництво Керченського моста

Ініціатором ігнорування всіх перешкод будівництву був президент Росії Путін, а йому ніхто не хотів перечити.

Керченський міст. Ілюстрація:UA.News

Існує багато перешкод, через які Росія не повинна була починати будівництво Керченського моста, яким намагаються поєднати територію РФ і окупований Крим. Про це йдеться в матеріалі сайту Крим.Реалії, передають Патріоти України.

Відзначається, що в кінці 2016 року навіть російський вчений-гідролог запевняв, що побудувати такий міст неможливо. "Побудувати його не можна. Він там не простоїть, якщо його навіть, не дай Господь, зроблять", - заявив тоді Юрій Медовар.

Причиною він назвав хиткі грунти на дні Керченської протоки. У той же час розробники в Росії запевнили, що врахували нестійкість грунту.

Ще одна загроза, яка може знищити міст - тектонічні плити. Неподалік від протоки стик відразу декількох з них: Скіфська плита, Індоло-Кубанський прогин, Великий Кавказ, Гірський Крим. Коли плити рухаються, відбуваються землетруси. Але російські проектувальники запевняють, що міст простоїть як мінімум століття.

"Під час цього переміщення буде розриватися сам міст. В якійсь мірі, частково, це враховано, і там фактично міст складається з трьох окремих частин, але при серйозних тектонічних зсувах його обов'язково порве", - пояснив інженер шляхів сполучення, член Академії будівництва Україна Петро Коваль.

Наступною небезпекою для спорудження називають лід.

"Саме льодохід 1945 року зруйнував радянський залізничний міст через Керченську протоку, згідно з історичними даними. Товщина льоду тоді сягала одного метра", - йдеться в матеріалі.

Вчений Медовар вважає, що ініціатором ігнорування всіх перешкод будівництву був президент Росії Володимир Путін, а йому ніхто не хотів перечити.

"Пан Путін в школі географію прогулював ... Головне, щоб ніхто не загинув, бо люди не винні, вони в цьому проекті не беруть участь, а беруть участь ті, які бояться сказати своє слово:" Хлопці, не треба там робити міст", - упевнений Медовар.

Як вибрати пароочисник для дому

вівторок, 24 вересень 2024, 17:19

В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...