"Прибіжить, як собачка": Електромобілями Tesla можна буде керувати зі смартфона

Функція Advanced Summon буде сумісною з усіма автомобілями, оснащеними апаратним забезпеченням Autopilot V2+.
Ілон Маск обіцяє додатково покращити життя власників електромобілів. Фото: соцмережі.

Засновник американської компанії Tesla Ілон Маск анонсував технологію, яка дозволить керувати за допомогою смартфона їхніми електромобілями, якщо ті перебувають у полі зору. Така можливість з’явиться в 2019 році, розповів він у своєму Twitter, передають Патріоти України.

За словами Маска, автомобіль буде слідувати за вами “як домашня тварина”, якщо ви утримуєте кнопку виклику в додатку Tesla. Також бізнесмен розповів, що машини зможуть розпізнавати покажчики під час паркування.

Функція Advanced Summon буде сумісною з усіма автомобілями, оснащеними апаратним забезпеченням Autopilot V2+, тобто випущеними в останні 2 роки. До слова, Маск анонсував створення електрокара Tesla вартістю $25 тисяч до 2021 року.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан