Пригрівся в окупантів: Екс-продюсер українського телеканалу став заступником "мера" Феодосії (відео)

Ігор Гончаренко сім років працював генеральним продюсером "Першого державного національного телеканалу України".

Ігор Гончаренко. Фото:скрін відео

Новим заступником голови окупаційної адміністрації Феодосії стане колишній генеральний продюсер "Першого державного національного телеканалу України" Ігор Гончаренко. Про це пише Інформатор, передають Патріоти України.

Тридцятого червня, більшістю голосів міські “депутати” погодили призначення Ігоря Гончаренка на посаду заступника глави окупаційної адміністрації міста, – повідомляють місцеві ЗМІ.

Згідно з повідомленням, із 24 присутніх в залі засідань "депутатів" лише двоє "утрималися" від голосування, всі інші підтримали проект рішення про погодження кандидатури.

"При Україні протягом майже семи років я працював генеральним продюсером "Першого національного каналу". Очолював також департамент Міністерства культури по туризму. З 2011 року по 2014 рік займався приватним бізнесом. Я готовий приступити до роботи і займатися всією проблематикою і стратегічним розвитком Феодосії", – коротко розповів "чиновник".

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...