"Пусть тренируются на кошечках": Екс-регіоналка Бондаренко уїдливо висловилася про плани створення української православної церкви (відео)

Колишня представниця ПР, як завжди, роздавала свої поради в ефірі пропагандистського шоу на росТБ.

Олена Бондаренко в ефірі пропагандистського ТБ. Фото:скрін відеоЕкс-нардеп від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що українській владі слід "потренуватися на кішечках", перш ніж створювати помісну православну церкву. Про це вона сказала в ефірі пропагандистської програми "Право голосу" на російському телеканалі ТВЦ, зазначають Патріоти України.

"Послухайте, Україна - багаторелігійна, багатоконфесійна країна. Якщо вже так хочеться тренуватися, нехай тренуються на кішечках. Є католики в Україні. Нехай вони оголосять про те, що вони не будуть підкорятися Ватикану і Папі Римському, нехай створюють свою помісну католицьку церкву", - грубо висловилася екс-нардеп.

"Чудово, правда? Ось позитивізм такий. Нехай вони візьмуть приклад такий і покажуть, як вони це будуть робити", - додала Бондаренко.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.