Рада підрахувала: Стало відомо, скільки Київ витратить на проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА

За попередніми розрахунками експертів, це буде коштувати українській столиці 25 млн гривень.

Ілюстрація:http://report.if.ua

На засіданні постійної комісії з питань бюджету депутати міськради підтримали проект рішення про затвердження договору про проведення фінального матчу ЛЧ сезону 2017-2018 років. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Київської міської ради.

Відповідно до договору, укладеного між Союзом європейських футбольних асоціацій і київською владою, місто зобов'язалося провести урочистий прийом на честь учасників офіційних делегацій, організувати всі заходи, пов'язані з локаціями, а також забезпечити належний зовнішній вигляд міста. Йдеться про прикрасу Києва символікою УЄФА та прапорцями в стилі фіналу із зображенням футболістів 4 команд. За попередніми розрахунками, це буде коштувати 25 млн гривень.

"Експерти порахували, що місту це обійдеться в 25 млн гривень. А це не 200 млн грн, які ми виділяли на організацію Євробачення. Інші витрати - за УЄФА.

Щодо дохідної частини: ми очікуємо 150 тис. іноземних туристів, кожен з яких в середньому витратить 100 євро в день. Адже жити вони будуть в київських готелях, будуть харчуватися в київських ресторанах. Тому помножте кількість туристів на їх витрати і на 4 дні перебування в столиці. Виходить значна сума, яка зайде в економіку Києва", - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Проект рішення повинні розглянути на пленарному засіданні Київради.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...