Забруднення повітря в містах може призвести до того, що хворі на рак помиратимуть раніше. Останні дослідження демонструють, що пацієнти, які страждали від тяжкого захворювання і жили в мегаполісах, помирали у середньому на п’ять років раніше, повідомляють Патріоти України.
Так, ті, хто часто вдихають забруднене повітря, живуть всього 2,4 роки з моменту постановки діагнозу. У пацієнтів з низьким впливом забрудненого повітря тривалість життя трохи менше шести років в середньому.
До таких висновків прийшли дослідники з Університету Південної Каліфорнії, які спостерігали більш ніж за 352 тис. пацієнтів, у яких був діагностований рак легенів. Учені вимірювали середній вплив двоокису азоту (NO2), озону (O3) та двох інших забруднюючих речовин - PM10 і PM2.5 , використовуючи дані станцій моніторингу якості атмосферного повітря.
Ризик смерті від будь-якої причини згодом оцінили в залежності від стадії захворювання і типу пухлини. Розрахунки довели, що вищий рівень впливу забрудненого повітря був пов'язаний з набагато більш високим ризиком ранньої смерті.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...