Рейдерство під патріотичними гаслами: Ще одного нардепа запідозрили у криміналі (відео)

Мова йде про напад на охоронну агенцію "КРоК" у 2014 році, до якого начебто причетний Андрій Денисенко.

Андрій Денисенко. Фото:Гордон

Співробітники охоронної агенції "КРоК" вимагають розслідування справи захоплення їхнього підприємства представниками організації СІЧ на чолі з нарепом Андрієм Денисенком. Рейдерство та свавілля під патріотичними гаслами - так назвали захоплення їхнього підприємства представники "КРоКу". Про це пише Взгляд, інформують Патріоти України.

На прес-конференції вони презентували документальний фільм про напад на їхнє підприємство в 2014 році. На відео з камер спостереження видно, як до приміщення компанії вриваються люди в балаклавах та камуфляжі, озброєні автоматами та починають бити співробітників офісу.

За словами героїв фільму, нападники скрутили їм руки, погрожували, забрали всі цінні речі. Потім зібрали колектив агенції в спортзалі та оголосили, що тепер у "КРоКа" - новий директор, один із представників праворадикальної організації "СІЧ", якою керує народний депутат Андрій Денисенко.

Директор "КРоКу" Юрій Поліщук розповів, що тоді нападники погрозами примусили бухгалтера вивести всі кошти охоронної агенції на рахунок фірми, яка теж пов'язана з "СІЧчю". Загальна сума збитків, яка була нанесена "КРоКу" - близько 25 мільйонів гривень.

Керівники охоронної агенції звернулись до усіх правоохоронних структур із вимогою прозоро розслідувати справу та притягнути до кримінальної відповідальності всіх причетних до захоплення охоронної структури.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...