"Режим абсолютно нестійкий, незважаючи на всю свою браваду": Піонтковський прогнозує скорий крах Путіна

Політолог вважає, що внаслідок останніх подій в Сирії Путін втрачає авторитет і розпочинаються "хитання всередині влади".

Путін розуміє, що програв? Фото: Преса України.

Режим президента Росії Володимира Путіна тримається на інерції. Ситуація ускладнюється тим, що РФ програла війну за Україну і для відволікання уваги від цієї поразки загрузла в Сирії заради порятунку президента Башара Асада. Таку думку в інтерв'ю "Форуму вільної Росії" висловив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

"Сирійська авантюра закінчується на наших очах трагедією Алеппо. Путін і вся країна отримують клеймо військових злочинців. І ми вже вішаємо собі на шию Асада також, як свого часу Наджібуллу (Мохаммад Наджібулла – президент Афганістану в 1987-1992 рр.) і залазимо в новий Афганістан. Всі розумні люди у владі розуміють, що це зовнішньополітична поразка, що Акела промахнувся, що потрібно шукати відносини з Заходом на новому рівні", – розповів політолог.

Піонтковський вважає, що в цій ситуацій Путін втрачає авторитет і розпочинаються "хитання всередині влади". "На мій погляд, режим абсолютно нестійкий, незважаючи на всю свою браваду. З одного боку, дуже серйозні сумніви в верхах, викликані авантюристською поведінкою вождя. А з іншого боку, і я, і мої колеги аналізували результати останніх виборів. З огляду на дані математичного аналізу про вкидання і фальсифікації, висновок математичний, що прийшли на вибори і проголосували за "Єдину Росію" тільки 15% виборців країни. Я б до цього додав, що з цих 15% потрібно відняти адміністративний ресурс", – наголосив російський експерт.

Він зазначив, що режим Путіна тримається на силі інерції. "Це зомбі-режим. Це життя після смерті, тому що він економічно недієздатний. Клептократія не може забезпечити ні технологічного зростання, ні економічного розвитку, ні рівня життя. Він зазнав зовнішньополітичної поразки. І в найближчі місяці, рік... 17-й рік – дуже символічний рік, до речі. Спостерігатимемо, як будуть розвиватимуться події", – сказав Піонтковський.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...