Ріо, Париж та Венеція: У Полторака засекретили інформацію, навіщо купили авіаквитків на 8 млн грн

Тендер із закупівлі авіаквитків і турів 21 травня провело фінансове управління Генштабу.

Ілюстрація:vgolos.com.ua

Міністерство оборони України закупило 857 авіаквитків в 74 міста світу на 7,9 мільйонів гривень. Серед міст вказані Ріо-де-Жанейро, Тель-Авів, Париж і Венеція, повідомляють Патріоти України.

Тендер із закупівлі авіаквитків і турів 21 травня провело фінансове управління Генштабу. Згідно з угодою, до 31 грудня поточного року компанія повинна поставити Генштабу 857 авіаквитків за 7,9 млн гривень.

Після оприлюднення даних в ЗМІ Міністерство оборони України оголосило інформацією для службового користування дані про те, хто і коли планує використовувати закуплені квитки.

"Всі відрядження здійснюються в межах асигнувань на відрядження, передбачених у державному бюджеті на відповідний бюджетний рік і відповідно до порядку організації та здійснення міжнародного співробітництва затверджені наказом Міністерства оборони України від 15.12.2017 №665, в якому зазначено, що підставою для підготовки проведення заходу є включення заходу до Зведеного плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних сил України, який є документом для службового користування. Тому зведена інформація про склад делегацій, мету, терміни і місце проведення заходу не відноситься до публічної", - йдеться у відповіді Міноборони.

У Міноборони також повідомили, що співробітники відомства відповідно до вимог Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №98 «Про суми та склад витрат державних службовців, а також інших осіб, які направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" за рахунок бюджетних коштів відправляються за кордон для участі в різних переговорах, брифінгах, навчанні тощо.

У Росії спалахнув нафтовий завод (відео)

п’ятниця, 18 січень 2019, 13:58

Спалахнула піч установки з переробки нафтопродукту. У Росії, в Іркутській області, 18 січня розгорілася потужна пожежа на заводі з нафтопереробки. Внаслідок події постраждала одна особа. Надзвичайна подія трапилася в місті Ангарськ, близько 17:45 за мі...

Йде антициклон Brigida: Синоптик розповіла, якою погода буде на Водохреще

п’ятниця, 18 січень 2019, 13:28

Після п'ятничного теплого дня 19 січня в Україні почнеться поступове похолодання. На Водохрещу, 18-19 січня, Україну накриє холодний атмосферний фронт: очікуються сніг і дощі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє синоптик Наталія Діденко, пер...