Ріо, Париж та Венеція: У Полторака засекретили інформацію, навіщо купили авіаквитків на 8 млн грн

Тендер із закупівлі авіаквитків і турів 21 травня провело фінансове управління Генштабу.

Ілюстрація:vgolos.com.ua

Міністерство оборони України закупило 857 авіаквитків в 74 міста світу на 7,9 мільйонів гривень. Серед міст вказані Ріо-де-Жанейро, Тель-Авів, Париж і Венеція, повідомляють Патріоти України.

Тендер із закупівлі авіаквитків і турів 21 травня провело фінансове управління Генштабу. Згідно з угодою, до 31 грудня поточного року компанія повинна поставити Генштабу 857 авіаквитків за 7,9 млн гривень.

Після оприлюднення даних в ЗМІ Міністерство оборони України оголосило інформацією для службового користування дані про те, хто і коли планує використовувати закуплені квитки.

"Всі відрядження здійснюються в межах асигнувань на відрядження, передбачених у державному бюджеті на відповідний бюджетний рік і відповідно до порядку організації та здійснення міжнародного співробітництва затверджені наказом Міністерства оборони України від 15.12.2017 №665, в якому зазначено, що підставою для підготовки проведення заходу є включення заходу до Зведеного плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних сил України, який є документом для службового користування. Тому зведена інформація про склад делегацій, мету, терміни і місце проведення заходу не відноситься до публічної", - йдеться у відповіді Міноборони.

У Міноборони також повідомили, що співробітники відомства відповідно до вимог Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №98 «Про суми та склад витрат державних службовців, а також інших осіб, які направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" за рахунок бюджетних коштів відправляються за кордон для участі в різних переговорах, брифінгах, навчанні тощо.

Без допомоги лікарів ніяк: Український футболіст Ярмоленко переніс операцію

понеділок, 22 жовтень 2018, 21:35

На відновлення спортсмену буде потрібно не менше 6 місяців. Півзахисникові збірної України та клубу "Вест Хем" Андрію Ярмоленку в одній з клінік Лондона зроблена операція після важкої травми, яку українець отримав в останньому матчі проти "Тоттенхема"....

Будь справжнім полковником: Відомий волонтер впіймав екс-міністра оборони Гриценка на потуранні російській пропаганді

понеділок, 22 жовтень 2018, 20:53

Політик відзначився надмірною довірливістю інформації, яку публікують ЗМІ окупанта. Екс - міністр оборони України Анатолій Гриценко повірив російській пропаганді - в новині, яку він процитував, говориться, що міністр оборони США Джеймс Меттіс висловив ...