Ріо, Париж та Венеція: У Полторака засекретили інформацію, навіщо купили авіаквитків на 8 млн грн

Тендер із закупівлі авіаквитків і турів 21 травня провело фінансове управління Генштабу.

Ілюстрація:vgolos.com.ua

Міністерство оборони України закупило 857 авіаквитків в 74 міста світу на 7,9 мільйонів гривень. Серед міст вказані Ріо-де-Жанейро, Тель-Авів, Париж і Венеція, повідомляють Патріоти України.

Тендер із закупівлі авіаквитків і турів 21 травня провело фінансове управління Генштабу. Згідно з угодою, до 31 грудня поточного року компанія повинна поставити Генштабу 857 авіаквитків за 7,9 млн гривень.

Після оприлюднення даних в ЗМІ Міністерство оборони України оголосило інформацією для службового користування дані про те, хто і коли планує використовувати закуплені квитки.

"Всі відрядження здійснюються в межах асигнувань на відрядження, передбачених у державному бюджеті на відповідний бюджетний рік і відповідно до порядку організації та здійснення міжнародного співробітництва затверджені наказом Міністерства оборони України від 15.12.2017 №665, в якому зазначено, що підставою для підготовки проведення заходу є включення заходу до Зведеного плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних сил України, який є документом для службового користування. Тому зведена інформація про склад делегацій, мету, терміни і місце проведення заходу не відноситься до публічної", - йдеться у відповіді Міноборони.

У Міноборони також повідомили, що співробітники відомства відповідно до вимог Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №98 «Про суми та склад витрат державних службовців, а також інших осіб, які направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" за рахунок бюджетних коштів відправляються за кордон для участі в різних переговорах, брифінгах, навчанні тощо.

Хіти тижня. "Утилізація надлишкових "іхтамнєтов": У мережі показали відео точного удару по російських окупантах на Донбасі

п’ятниця, 19 квітень 2019, 0:35

Бійці ЗСУ знищили БМП противника, а також двох бойовиків. У мережі опублікували відеозапис удару українських військових по позиціях російських окупантів на Донбасі. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", передають Патріоти України. "Бо...

Що їсти, щоб мозок приймав правильні рішення, - лікар-дієтолог

п’ятниця, 19 квітень 2019, 0:26

Збалансоване харчування допомагає не тільки добре почуватися. "Здоровий мозок і кишечник - це два "Атланти", на яких тримаються всі функції нашого тіла, наші емоції, сприйняття світу. Один "Атлант" підтримує іншого, і лише разом вони — сила. Обидва люб...