Інше серпневе опитування, підготовлене «Левада-Центром», говорить про те, що зростає число скарг на роботу уряду. До нього немає претензій лише у 7% населення, навіть у «лихі дев'яності» кабміном були задоволені 8%. Зате 42% респондентів звинувачує уряд в нездатності впоратися зі зростанням цін, 34% заявляють, що уряд РФ не піклується про соціальний захист населення.
Ось так. Люди скаржаться, але ті ж люди, жителі тієї ж країни заявляють, що жити стає краще. А опозиція, яка сподівалася на масові акції соціального протесту, перед виборами кусає собі лікті. Чим пояснити такий парадокс задоволеності погіршеним життям? Звернулися з цим питанням до гендиректора Центру політичних технологій Ігоря Буніна.
«Ніякого особливого протиріччя я не бачу. Росіяни – пострадянські люди, звикли пристосовуватися до бідності практично на генетичному рівні. Особливо, коли життя погіршується не різко, а поступово. День у день. Бракує грошей на торт – можна їсти цукерки, не можна цукерки – перейдемо на льодяники. І в якийсь момент здасться, що ще й зайві гроші залишилися. Так відбувається деградування», – зазначив Бунін.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...