Росіяни впали в істерику через статтю в американському ЗМІ, де висміяли перемогу хокеїстів РФ на Олімпіаді

Російські спортсмени виграли "золото" в хокейному турнірі на Олімпіаді, на якій не могли називатися "збірною Росії", використовувати свої національні кольори і слухати свій гімн через допінговий скандал, йшлося у статті видання.

Російські хокеїсти у Пхенчхані. Ілюстрація:Крим Реалії

Одне з найбільших американських видань The New York Post з насмішкою відреагувало на перемогу хокеїстів РФ на зимовій Олімпіаді-2018. З цього приводу воно випустило статтю з заголовком - "Команда без країни виграла хокейне золото", зазначають Патріоти України.

"Російські спортсмени стали тріумфаторами в турнірі без гравців НХЛ, в якому були спочатку фаворитами. Росіяни виграли "золото" в хокейному турнірі на Олімпіаді, на якій не могли називатися "збірною Росії", використовувати свої національні кольори і слухати свій гімн через допінговий скандал", - сказано в статті.

Користувачі російських соцмереж назвали причиною такого заголовка статті в The New York Post заздрість, а також вже традиційно заявили про несправедливість відсторонення від Олімпіади викритих в прийомі допінгу російських спортсменів.

Як відомо, на Олімпіаді російські хокеїсти у фіналі тільки в овертаймі змогли обіграти збірну Німеччини. Цей драматичний матч завершився з рахунком 4:3.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих