Російські депутати вже чинять самогубства через безгрошів'я

Чоловік керував двома фірмами, проте останнім часом справи йшли не дуже добре.

Російський депутат втопився у Єнісеї. Фото: rushydro.ru.

Слідчі Хакасії розбираються в обставинах, які могли довести депутата Верховної ради республіки Олександра Краснослободцева до здійснення самогубства. Про це розповіла старший помічник керівника управління СУ СК РФ Світлана Павін, передають Патріоти України з посиланням на tvzvezda.

За її словами, інформація про самогубство депутата і бізнесмена надійшла в слідчі органи СК Росії по РХ 1 травня. Тіло 36-річного чоловіка знайшли на березі річки Єнісей в районі вулиці Речной міста Саяногорська. У відомстві пояснили, що причиною зведення рахунків з життям могли стати фінансові проблеми.

Чоловік керував двома фірмами, проте останнім часом справи йшли не дуже добре. Компанії Краснослободцева майже не давали доходу, що призвело до фінансових проблем. У родині депутата, що складається з дружини та трьох маленьких дітей, раз у раз відбувалися конфлікти через те, що не було постійного джерела доходу. За результатами перевірки, яку проводять слідчі органи, буде прийнято процесуальне рішення.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...