"Російський поїзд уже не пройде": Волонтер назвав дві речі, яких Кремль боїться в Україні

Після отримання безвізового режиму з ЄС українці будуть привозити в свою країну іншу культуру.

Віталій Дейнега. Фото: Обозреватель.

Засновник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега вважає, що Росія в контексті відносин з Україною найбільше боїться безвізового режиму з Євросоюзом і переходу нашої країни на європейські стандарти. Про це Дейнега написав у своїй колонці для "Апострофа", передають Патріоти України.

За його словами, після отримання безвізового режиму з ЄС українці будуть привозити в свою країну іншу культуру. "Почнеться обмін з іншою цивілізацією, а не з "російським світом", - зазначив Дейнега.

Він підкреслив, що РФ ще більше боїться переходу української промисловості під європейські стандарти. "[...] це буде рівносильно тому, як поміняти рейки під європейську колію – російський поїзд уже не пройде", - написав волонтер, додавши, що Кремль втрачає Україну назавжди.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...