"Российский маркетинг, бессмысленный и беспощадный": У мережі висміяли акцію в РФ, яку придумали для любителів "Боярышника" (фото)

Покупцям двох пляшечок косметичного лосьйону у подарунок обіцяють банку кільки в томатному соусі.

Настоянка глоду у Росії популярна не лише як косметичний лосьйон. Ілюстрація:https://ukranews.com/

В одному з російських магазинів придумали незвичайний "маркетинговий хід" для алкоголіків, які купують спиртовмісні лосьйони на кшталт настоянки глоду. Відтепер покупцям при купівлі двох пляшечок косметичного лосьйону пропонують у подарунок банку кільки в томатному соусі - на закуску. Відповідне фото опублікував у Twitter користувач "Мuд Роисси", передають Патріоти України.

Інтернет-користувачів вразила дана "суперпропозиція".

"Російський маркетинг, безглуздий і нещадний", - пише "Мuд Роисси".

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.

Провал спецоперації по затриманню "вагнерівців": Чому начальника ГУР МОУ Бурбу звільнили з посади

неділя, 21 листопад 2021, 19:37

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» звертав увагу політичного і військового керівництва України, що оприлюднення недостовірної інформації свідчить про низький рівень поінформованості української розвідки щодо перебігу подій на окупованих територіях Луган