"Российский маркетинг, бессмысленный и беспощадный": У мережі висміяли акцію в РФ, яку придумали для любителів "Боярышника" (фото)

Покупцям двох пляшечок косметичного лосьйону у подарунок обіцяють банку кільки в томатному соусі.

Настоянка глоду у Росії популярна не лише як косметичний лосьйон. Ілюстрація:https://ukranews.com/

В одному з російських магазинів придумали незвичайний "маркетинговий хід" для алкоголіків, які купують спиртовмісні лосьйони на кшталт настоянки глоду. Відтепер покупцям при купівлі двох пляшечок косметичного лосьйону пропонують у подарунок банку кільки в томатному соусі - на закуску. Відповідне фото опублікував у Twitter користувач "Мuд Роисси", передають Патріоти України.

Інтернет-користувачів вразила дана "суперпропозиція".

"Російський маркетинг, безглуздий і нещадний", - пише "Мuд Роисси".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...