Розчарувався у "русском мире": Росіянин очолив українську ДРГ на Донбасі

Спочатку громадянин РФ воював у батальйоні терористів "Зоря".

Віталій Руденко. Фото: скріншот з відео.

Громадянин Росії, який приїхав воювати на стороні терористів на Донбасі, перейшов на бік Києва й очолив диверсійно-розвідувальних групу українських військ. Про це повідомив звільнений із полону терористів "ЛНР" суддя Віталій Руденко, наводить його слова Громадське Радіо. Новину передають Патріоти України.

Він зазначив, що познайомився з цією людиною в камері. "Зі мною в камері сидів громадянин Росії. Він приїхав у 2014 з ідейних міркувань - воювати з "фашистською хунтою". Воював у батальйоні "Зоря". Через певний час він зневірився в цьому всьому і пішов на співпрацю зі спецслужбами. Пізніше він очолив українську ДРГ", - розповів Руденко. "Сталося так, що його групу викрили, і він потрапив "на підвал", - констатував звільнений з полону.

"За пособництво укродиверсантам": В окупованому Луганську окупанти схопили пенсіонерку за розклеювання проукраїнських листівок (фото)

середа, 21 лютий 2018, 20:48

Також жінці "шиють" незаконне придбання і зберігання зброї. У Луганську "поліція" "ЛНР" затримала 70-річну жінку за те, що та нібито розклеювала проукраїнські листівки. А потім у неї в квартирі нібито вилучили цілий склад вибухівки. Про це повідомляє Р...

Так вмирає "військова еліта" Росії, або криваві дурні для пекла: ЗМІ повідомили про жахливі втрати ПВК "Вагнер"

середа, 21 лютий 2018, 20:46

Мрії навербованого "м'яса" про сите та заможне життя на пенсії не відповідають реаліям, котрі у Пригожина, звісно, приховують. Як пише видання Republik, на даний момент залишилося трохи більше 50% військових найманців ПВК «Вагнер» в строю. Решта - вибу...