"Розмосквичити" РФ: Путіну заапропонували перенести столицю з Москви за Урал

На думку демографа, Росія повинна віддати пріоритет у розвитку Далекому Сходу і Сибіру, ​​а не Москві.

Путіну запропонували перенести столицю з Москви за Урал. Ілюстрація:Корреспондент.net

Голова наглядової ради Інституту демографії, міграції та регіонального розвитку Юрій Крупнов запропонував перенести столицю Росії за Урал. Така ініціатива міститься в проекті "Доктрини розмосквичування", яку він направив президенту Росії Володимиру Путіну, передають Патріоти України з посиланням на Depo.ua.

Крупнов вказує, що Росія "гіперцентралізована", зазначивши, що Московський регіон "увібрав в себе практично п'яту частину всього російського населення".

На думку експерта, національний розвиток акцентований на 15-25 мегаполісах, в яких проживає "вже більше половини" всіх громадян.

Він переконаний, що через внутрішню міграцію Росія може втратити свої "геополітичні переваги" і суверенітет над віддаленими від великих міст територіями.

"Вимушено накопичуючись у вузьких обмежених точкових зонах, росіяни продовжуватимуть втрачати імпульс життєвої творчості. Вони не захочуть збільшувати чисельність своїх сімей, йти від глобальної чуми малодітності та вимирання... Ми сьогодні на 1/7 частини світової суші живемо в 7-10 разів скупченіше, тісніше, ніж ті ж англійці та німці", - йдеться в доктрині.

В якості вирішення цієї проблеми Крупнов пропонує перенести столицю Росії за Урал. На думку демографа, Росія повинна віддати пріоритет у розвитку Далекому Сходу і Сибіру, а не Москві.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!