"Розмосквичити" РФ: Путіну заапропонували перенести столицю з Москви за Урал

На думку демографа, Росія повинна віддати пріоритет у розвитку Далекому Сходу і Сибіру, ​​а не Москві.

Путіну запропонували перенести столицю з Москви за Урал. Ілюстрація:Корреспондент.net

Голова наглядової ради Інституту демографії, міграції та регіонального розвитку Юрій Крупнов запропонував перенести столицю Росії за Урал. Така ініціатива міститься в проекті "Доктрини розмосквичування", яку він направив президенту Росії Володимиру Путіну, передають Патріоти України з посиланням на Depo.ua.

Крупнов вказує, що Росія "гіперцентралізована", зазначивши, що Московський регіон "увібрав в себе практично п'яту частину всього російського населення".

На думку експерта, національний розвиток акцентований на 15-25 мегаполісах, в яких проживає "вже більше половини" всіх громадян.

Він переконаний, що через внутрішню міграцію Росія може втратити свої "геополітичні переваги" і суверенітет над віддаленими від великих міст територіями.

"Вимушено накопичуючись у вузьких обмежених точкових зонах, росіяни продовжуватимуть втрачати імпульс життєвої творчості. Вони не захочуть збільшувати чисельність своїх сімей, йти від глобальної чуми малодітності та вимирання... Ми сьогодні на 1/7 частини світової суші живемо в 7-10 разів скупченіше, тісніше, ніж ті ж англійці та німці", - йдеться в доктрині.

В якості вирішення цієї проблеми Крупнов пропонує перенести столицю Росії за Урал. На думку демографа, Росія повинна віддати пріоритет у розвитку Далекому Сходу і Сибіру, а не Москві.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...