"Розмосквичити" РФ: Путіну заапропонували перенести столицю з Москви за Урал

На думку демографа, Росія повинна віддати пріоритет у розвитку Далекому Сходу і Сибіру, ​​а не Москві.

Путіну запропонували перенести столицю з Москви за Урал. Ілюстрація:Корреспондент.net

Голова наглядової ради Інституту демографії, міграції та регіонального розвитку Юрій Крупнов запропонував перенести столицю Росії за Урал. Така ініціатива міститься в проекті "Доктрини розмосквичування", яку він направив президенту Росії Володимиру Путіну, передають Патріоти України з посиланням на Depo.ua.

Крупнов вказує, що Росія "гіперцентралізована", зазначивши, що Московський регіон "увібрав в себе практично п'яту частину всього російського населення".

На думку експерта, національний розвиток акцентований на 15-25 мегаполісах, в яких проживає "вже більше половини" всіх громадян.

Він переконаний, що через внутрішню міграцію Росія може втратити свої "геополітичні переваги" і суверенітет над віддаленими від великих міст територіями.

"Вимушено накопичуючись у вузьких обмежених точкових зонах, росіяни продовжуватимуть втрачати імпульс життєвої творчості. Вони не захочуть збільшувати чисельність своїх сімей, йти від глобальної чуми малодітності та вимирання... Ми сьогодні на 1/7 частини світової суші живемо в 7-10 разів скупченіше, тісніше, ніж ті ж англійці та німці", - йдеться в доктрині.

В якості вирішення цієї проблеми Крупнов пропонує перенести столицю Росії за Урал. На думку демографа, Росія повинна віддати пріоритет у розвитку Далекому Сходу і Сибіру, а не Москві.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...