"Розмосквичити" РФ: Путіну заапропонували перенести столицю з Москви за Урал

На думку демографа, Росія повинна віддати пріоритет у розвитку Далекому Сходу і Сибіру, ​​а не Москві.

Путіну запропонували перенести столицю з Москви за Урал. Ілюстрація:Корреспондент.net

Голова наглядової ради Інституту демографії, міграції та регіонального розвитку Юрій Крупнов запропонував перенести столицю Росії за Урал. Така ініціатива міститься в проекті "Доктрини розмосквичування", яку він направив президенту Росії Володимиру Путіну, передають Патріоти України з посиланням на Depo.ua.

Крупнов вказує, що Росія "гіперцентралізована", зазначивши, що Московський регіон "увібрав в себе практично п'яту частину всього російського населення".

На думку експерта, національний розвиток акцентований на 15-25 мегаполісах, в яких проживає "вже більше половини" всіх громадян.

Він переконаний, що через внутрішню міграцію Росія може втратити свої "геополітичні переваги" і суверенітет над віддаленими від великих міст територіями.

"Вимушено накопичуючись у вузьких обмежених точкових зонах, росіяни продовжуватимуть втрачати імпульс життєвої творчості. Вони не захочуть збільшувати чисельність своїх сімей, йти від глобальної чуми малодітності та вимирання... Ми сьогодні на 1/7 частини світової суші живемо в 7-10 разів скупченіше, тісніше, ніж ті ж англійці та німці", - йдеться в доктрині.

В якості вирішення цієї проблеми Крупнов пропонує перенести столицю Росії за Урал. На думку демографа, Росія повинна віддати пріоритет у розвитку Далекому Сходу і Сибіру, а не Москві.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...