За словами директора палацу-музею Лариси Декушевої, "місце вибрано не випадково". "Тут був будинок Малого палацу, який призначався для спадкоємця російського престолу - великого князя Олександра Олександровича", - зазначила вона.
В роки Другої світової війни Малий палац був зруйнований, відновлювати його вирішили недоцільним. У 1960-ті роки місце колишнього фундаменту зруйнованого палацу було забетоновано, і тут був влаштований танцювальний майданчик з музичної раковиною, а пізніше поруч з'явився спортивний майданчик для занять відпочиваючих санаторію "Лівадія", який згодом перетворили на тенісний корт.
"В даний час колишні корти і танцмайданчик демонтовані, розгорнуті підготовчі роботи для створення пам'ятної монументальної споруди. За планом Московського союзу художників вона буде являти собою скульптурну композицію, центром якої з'явиться бронзова фігура імператора Олександра III", - додала вона.
Місцеві жителі подібний підхід до встановлення пам'ятника піддали різкій критиці. "Палац був спалений при відступі Червоної армії, але під час війни були знищені сотні тисяч будинків, в тому числі і ті, де до війни розташовувалися музеї-садиби видатних особистостей, красиві зразки архітектури дворянських замків і так далі. Однак пам'ятники там не ставлять, тим більше, руйнуючи спортивні споруди. Краще було знайти вільне місце - навіщо знищувати цілком пристойний спортивний об'єкт?" - сказав один з кримчан.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...