СБУ в Одесі затримала бойовика "ДНР", якого російська ФСБ завербувала для збору розвідданих

Затриманий також мав "відпрацювати" нелегальні канали проникнення на територію України з придністровського регіону Республіки Молдова.

Ілюстрація:OGO.ua

В Одесі Служба безпеки затримала бойовика самоназваної "ДНР", який збирав дані для російської ФСБ. Наразі йому оголосили підозру та вже взяли під варту. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України.

За інформацією оперативників, одесит ще у червні 2014 року у групі разом з двадцятьма найманцями проходив навчання на військовому полігоні Ростовської області. Після того його зарахували до складу незаконних формувань самоназваної "ДНР".

У липні 2014-го він брав участь у бойових діях в Шахтарському районі Донецької області проти Збройних сил України, а потім його завербувала ФСБ.

Від російських спецслужб бойовик отримав завдання після повернення в Одесу збирати розвіддані про ситуацію в регіоні та прилеглих районах.

"Він також мав "відпрацювати" нелегальні канали проникнення на територію України з придністровського регіону Республіки Молдова", — додали в СБУ.

Загроза зі сходу: Урядовці Швеції розіслали інструкції "будь готовим до війни" у всі 4,8 млн домівок королівства

понеділок, 21 травень 2018, 21:42

20-сторінковий буклет розповідає, як забезпечити себе базовими потребами: їжею, водою і теплом; що означають різні типи сирен і як можна допомогти "тотальній обороні" країни. Аналогічні інструкції поширювались у Швеції під час Другої світової війни. Ур...

Назад в СРСР: Ставленик окупантів Аксьонов хоче відродити в Криму колгоспи та радгоспи

понеділок, 21 травень 2018, 20:57

За словами колаборанта, варто викупити паї у людей і приватників, і повернути їх назад в державну власність,. Підконтрольний Кремлю окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов запропонував відновити роботу колгоспів на території анексованого півострова. В...