Ще сміють заїкатися за дивізію "Галичина": Як Сейм вшанував польський підрозділ, що нищив євреїв та охороняв Гітлера

На відміну від Свєнтокшиської бригади, дивізія СС "Галичина" формувалась як суто бойовий підрозділ для війни з совєтами, що і дозволило залучити десятки тисяч добровольців, й не брала участі в каральних акціях гітлерівців.

Фото:FacebookУ контексті наростаючої напруги у відносинах між Україною і Польщею український історик і журналіст Олег Стецишин вказав на рішення польського Сейму вшанувати націоналістів, які захищали Адольфа Гітлера. Про це він пише у своєму Facebook, зазначають Патріоти України.

Історик наводить цитату віце-прем'єра закордонних справ Польщі Бартоша Цихоцького про заборону на в'їзд в країну українським чиновникам, "які прославляють українські формування, що співпрацювали з нацистською Німеччиною" і тут же наводить інформацію про прийняту Сеймом 15 листопада резолюцію на честь "Національних збройних сил". За його словами, в документі згадана і так звана Свєнтокшиська бригада, яка відкрито співпрацювала з німцями і яку поляки часто звинувачують в антисемітизмі.

"Одним із чільних її командирів був колишній поручник Війська Польського, агент гестапо Губерт Юра на псевдо “Том”, який безпосередньо підкорявся керівникові відділів IV A/IV N гестапо міста Радом гаупштурмфюрерові СС Паулю Фухсу. У складі гітлерівської армії Свєнтокшиська бригада воювала за Третій Рейх навіть тоді, коли застрелився Гітлер і капітулював берлінський гарнізон (!) - аж до 5 травня 1945 року", - відзначає Стецишин.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою