Ще сміють заїкатися за дивізію "Галичина": Як Сейм вшанував польський підрозділ, що нищив євреїв та охороняв Гітлера

На відміну від Свєнтокшиської бригади, дивізія СС "Галичина" формувалась як суто бойовий підрозділ для війни з совєтами, що і дозволило залучити десятки тисяч добровольців, й не брала участі в каральних акціях гітлерівців.

Фото:FacebookУ контексті наростаючої напруги у відносинах між Україною і Польщею український історик і журналіст Олег Стецишин вказав на рішення польського Сейму вшанувати націоналістів, які захищали Адольфа Гітлера. Про це він пише у своєму Facebook, зазначають Патріоти України.

Історик наводить цитату віце-прем'єра закордонних справ Польщі Бартоша Цихоцького про заборону на в'їзд в країну українським чиновникам, "які прославляють українські формування, що співпрацювали з нацистською Німеччиною" і тут же наводить інформацію про прийняту Сеймом 15 листопада резолюцію на честь "Національних збройних сил". За його словами, в документі згадана і так звана Свєнтокшиська бригада, яка відкрито співпрацювала з німцями і яку поляки часто звинувачують в антисемітизмі.

"Одним із чільних її командирів був колишній поручник Війська Польського, агент гестапо Губерт Юра на псевдо “Том”, який безпосередньо підкорявся керівникові відділів IV A/IV N гестапо міста Радом гаупштурмфюрерові СС Паулю Фухсу. У складі гітлерівської армії Свєнтокшиська бригада воювала за Третій Рейх навіть тоді, коли застрелився Гітлер і капітулював берлінський гарнізон (!) - аж до 5 травня 1945 року", - відзначає Стецишин.

Хіти тижня. Під час бою на Донбасі бійці ООС захопили російські трофеї (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 13:00

Бій тривав близько 40 хвилин. "Було бойове зіткнення, вже на дуже близькій дистанції. Бій тривав до 40 хвилин. Далі спостерігали", – розповідає морський піхотинець з позивним "Сварог". Спостерігали на всіх без винятку позиціях навколо Водяного втричі у...

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...