Ще ж ті "кадри": Російські найманці дезертують в паніці перед дактилоскопічною експертизою в «МДБ ДНР»

Серед росіян багато тих, хто висловлює бажання достроково розірвати контракт з МО РФ і негайно повернутися в РФ.

Російські бойовики. Фото: newzz.in.ua.

Намір керівництва «ДНР» через «наполегливу рекомендацію» російських кураторів в «МДБ ДНР» створити дактилоскопічну базу всіх, хто володіє вогнепальною зброєю, викликало паніку серед бойовиків - в першу чергу, серед російських найманців. Про це повідомляє народний депутат, координатор руху «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За інформацією групи «ІС», серед останніх багато хто висловлює бажання достроково розірвати контракт з МО РФ і негайно повернутися в Росію. «Згідно з поширеною серед найманців думкою, цим рішенням російське керівництво намагається запобігти поверненню в РФ тих громадян Росії, які зараз воюють на Донбасі», - йдеться в повідомленні.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...