Щоб бути вище будь-якої критики: На Заході назвали справжню причину "побєдобєсія" в Росії

Радянська перемога за часів Другої світової війни зайняла центральну роль в зусиллях президента Володимира Путіна виставити свій режим як логічний наслідок історії країни.

9 травня потрібне перш за все самому Путіну. Фото: ТАСС.

Ажіотаж навколо Дня Перемоги використовується президентом Росії Володимиром Путіним для виправдання свого режиму. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Washington Post.

За даними видання, радянська перемога за часів Другої світової війни зайняла центральну роль в зусиллях президента Володимира Путіна виставити свій режим як логічний наслідок історії країни. З точки зору Кремля, порятунок світу від фашизму був не тільки найбільшим досягненням СРСР. Він також дає основу для того, щоб Росія після Холодної війни зайняла роль супердержави в світовій геополітиці. І цю точку зору Путін підтверджує ядерними ракетами, які проїдуть по Червоній площі 9 травня поряд з танками та іншим російським озброєнням в рамках святкового параду.

"Війна - одна з речей, яка легітимізує режим Путіна, який проголошує себе спадкоємцем перемоги, яка стала священною для росіян. І тому уряд ставить себе вище будь-якої критики", - вважає експерт московського "Центру Карнегі" Андрій Колесников.

Видання зазначає, що для всього світу російське вторгнення в Сирію і Україну - це прояв російського військового авантюризму. Але Кремль вважає, що він до сих пір нібито рятує світ від фашизму і хаосу. А тому критикувати Росію за розв'язування воєн сьогодні все одно, що критикувати Радянський Союз за порятунок світу від зла.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...