Щоб скрепи не вважали "своїми"?: Назарбаєв розпорядився перевести казахський алфавіт на латиницю

У переходний період разом з латиницею буде використовуватися і кирилиця.

Нурсултан Назарбаєв. Фото: Рейтерс.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв доручив уряду країни скласти графік переходу казахського алфавіту на латиницю. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на inforesist.org.

«Ми почнемо підготовчу роботу. Уряд повинен скласти графік для переходу казахської мови на латиницю. До кінця 2017-го після консультацій з науковцями та представниками громадськості має бути розроблений єдиний стандарт нового казахського алфавіту і графіки на латиниці», - йдеться в авторській статті Назарбаєва в газеті «Егемен Казахстан» (Незалежний Казахстан).

«З 2018 року треба готувати фахівців для навчання новому алфавіту і випускати підручники для середньої школи. У найближчі два роки треба провести організаційні та методичні роботи», - додав глава держави. При цьому Назарбаєв запевнив, що у переходний період разом з латиницею буде використовуватися і кирилиця.

"Гібриди" Путіна зазнали масштабних втрат на Донбасі

неділя, 24 березень 2019, 8:22

Підрозділи ООС вперто дотримуються тактики карати сторицею окупантів за збройні провокації окупантів та пролиту українську кров. Вірадно, що за минулу добу ЗСУ не зазнали втрат. "23 березня противник тричі порушив режим припинення вогню. У смузі відпов...

Все геніальне - просте": Американці зробили одноразовий дрон із фанери (відео)

неділя, 24 березень 2019, 6:40

Дрон було зроблено на замовлення Корпусу морської піхоти США. Корпус морської піхоти США (USMC) організував тендер на розробку одноразових безпілотних літальних апаратів для доставки різних вантажів. Згідно з умовами конкурсу, дрони повинні бути прида...