Щоб скрепи не вважали "своїми"?: Назарбаєв розпорядився перевести казахський алфавіт на латиницю

У переходний період разом з латиницею буде використовуватися і кирилиця.

Нурсултан Назарбаєв. Фото: Рейтерс.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв доручив уряду країни скласти графік переходу казахського алфавіту на латиницю. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на inforesist.org.

«Ми почнемо підготовчу роботу. Уряд повинен скласти графік для переходу казахської мови на латиницю. До кінця 2017-го після консультацій з науковцями та представниками громадськості має бути розроблений єдиний стандарт нового казахського алфавіту і графіки на латиниці», - йдеться в авторській статті Назарбаєва в газеті «Егемен Казахстан» (Незалежний Казахстан).

«З 2018 року треба готувати фахівців для навчання новому алфавіту і випускати підручники для середньої школи. У найближчі два роки треба провести організаційні та методичні роботи», - додав глава держави. При цьому Назарбаєв запевнив, що у переходний період разом з латиницею буде використовуватися і кирилиця.

Окупанти нарощують потужність ударів по підрозділам ООС, українці в боргу не залишаються

понеділок, 17 червень 2019, 8:57

Минулої доби збройні формування Російської Федерації 30 разів порушили режим припинення вогню. З них два рази із застосуванням заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 120 та 82 мм, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр ООС. В...

Хіти тижня. Повзучий наступ на передовій: Траншеї копають глибиною з людський зріст (відео)

неділя, 16 червень 2019, 20:00

Бійці ООС розповіли про ситуацію біля Мар’їнки. На Світлодарській дузі зберігається напруга.