Щоб скрепи не вважали "своїми"?: Назарбаєв розпорядився перевести казахський алфавіт на латиницю

У переходний період разом з латиницею буде використовуватися і кирилиця.

Нурсултан Назарбаєв. Фото: Рейтерс.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв доручив уряду країни скласти графік переходу казахського алфавіту на латиницю. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на inforesist.org.

«Ми почнемо підготовчу роботу. Уряд повинен скласти графік для переходу казахської мови на латиницю. До кінця 2017-го після консультацій з науковцями та представниками громадськості має бути розроблений єдиний стандарт нового казахського алфавіту і графіки на латиниці», - йдеться в авторській статті Назарбаєва в газеті «Егемен Казахстан» (Незалежний Казахстан).

«З 2018 року треба готувати фахівців для навчання новому алфавіту і випускати підручники для середньої школи. У найближчі два роки треба провести організаційні та методичні роботи», - додав глава держави. При цьому Назарбаєв запевнив, що у переходний період разом з латиницею буде використовуватися і кирилиця.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".