Щоб скрепи не вважали "своїми"?: Назарбаєв розпорядився перевести казахський алфавіт на латиницю

У переходний період разом з латиницею буде використовуватися і кирилиця.

Нурсултан Назарбаєв. Фото: Рейтерс.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв доручив уряду країни скласти графік переходу казахського алфавіту на латиницю. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на inforesist.org.

«Ми почнемо підготовчу роботу. Уряд повинен скласти графік для переходу казахської мови на латиницю. До кінця 2017-го після консультацій з науковцями та представниками громадськості має бути розроблений єдиний стандарт нового казахського алфавіту і графіки на латиниці», - йдеться в авторській статті Назарбаєва в газеті «Егемен Казахстан» (Незалежний Казахстан).

«З 2018 року треба готувати фахівців для навчання новому алфавіту і випускати підручники для середньої школи. У найближчі два роки треба провести організаційні та методичні роботи», - додав глава держави. При цьому Назарбаєв запевнив, що у переходний період разом з латиницею буде використовуватися і кирилиця.

Як члени похідної групи ОУН проходили Херсонщиною: Архів КДБ

середа, 16 січень 2019, 6:40

"Чекісти" зауважували, що на початку німецької окупації члени ОУН намагалися інтегруватися в органи місцевого самоврядування та посісти там керівні посади. Архіви радянської спецслужби – одне з джерел інформації про діяльність ОУН на Наддніпрянщині за ...

Хіти тижня. Пухнастики - за мир: Чорний кіт перебив обговорення заяв Путіна про ядерну війну (відео)

середа, 16 січень 2019, 1:00

Ведучий Роман Бабаян попросив не переходити йому дорогу, але тварина насамперед попрямувала саме до нього. Чорний кіт зірвав запис ефіру програми "Право голосу" на каналі "ТВ Центр", передають Патріоти України. . Передача була присвячена заявам Володи...