Шлях на Вальхаллу: В Україні знайшли амулет знатного варяга часів перших Рюриковичів (фото)

Ким був цей ватажок безстрашних скандинавів? Можливо, воєводою князя Володимира. Може, його батька - Святослава Хороброго, може, бабки - рівноапостольної Ольги. А може, навіть легендарного Олега.

Міфологічну прикрасу вікінга знайшли на Волині. Фото:ТСННещодавно в селі Пульмо, що на Волині, було знайдено бронзову в позолоті накладку на ремінь із зображенням сюжету зі скандинавської міфології про шлях воїна в Вальхаллу. Про це пише видання Кордон, передають Патріоти України.

Така річ могла належати тільки знатному воїну-вікінгу, котрий так просто не міг втратити подібного предмета, адже він уособлював його віру в потойбіччя. Схожий сюжет було знайдено на камені у Швеції.

Слід зауважити, що Вальхалла – це скандинавський "рай" для воїнів.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан