Шлях на Вальхаллу: В Україні знайшли амулет знатного варяга часів перших Рюриковичів (фото)

Ким був цей ватажок безстрашних скандинавів? Можливо, воєводою князя Володимира. Може, його батька - Святослава Хороброго, може, бабки - рівноапостольної Ольги. А може, навіть легендарного Олега.

Міфологічну прикрасу вікінга знайшли на Волині. Фото:ТСННещодавно в селі Пульмо, що на Волині, було знайдено бронзову в позолоті накладку на ремінь із зображенням сюжету зі скандинавської міфології про шлях воїна в Вальхаллу. Про це пише видання Кордон, передають Патріоти України.

Така річ могла належати тільки знатному воїну-вікінгу, котрий так просто не міг втратити подібного предмета, адже він уособлював його віру в потойбіччя. Схожий сюжет було знайдено на камені у Швеції.

Слід зауважити, що Вальхалла – це скандинавський "рай" для воїнів.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...