В Україні за перші 8 місяців року ситуація з безпекою на дорогах гірша, аніж в аналогічний період 2016 року – зросла як кількість ДТП, так і кількість загиблих та травмованих в результаті аварій. Про це свідчать дані Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України, передають Патріоти України з посиланням на канал 24.
Зокрема, кількість ДТП у перші 8 місяців 2017 року перевищує аналогічний показник 2016 року на 8,5 тисячі (або майже 9%). Також зросла і кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими – всього з 1 січня по 31 серпня зафіксовано 16 898 таких випадків. Як результат – 1996 осіб загинуло (рік тому – 1949), і майже 22 тисячі було травмовано.
Кожна четверта ДТП у 2017 році зафіксована у Києві – майже 27 тисяч випадків. Далі, з великим відривом – Одещина (9138 ДТП), Харківщина (7716), Дніпропетровщина (7314) та Львівщина (7263), а також Київська область – 7114 ДТП. Найменше ж аварій зафіксовано у Луганській (495 випадків, щоправда, дані по Донбасу, звісно, неповні), Кіровоградській (1109) та Сумській (1174) областях.
А от найбільше жертв не в столиці (адже швидкість загалом по місту нижча, аніж на трасах), а на Львівщині (177 загиблих), в Київській області (174) та на Одещині (158 випадків).
Варто також зазначити, що ключовою причиною ДТП з потерпілими залишається перевищення водіями безпечної швидкості – через це в Україні у перші 8 місяців цього року зафіксовано 3064 випадків аварій, після яких люди потрапляли до лікарні, а то й гинули. На другому місці в цьому списку – порушення правил маневрування (2033 випадки).
У трійці також порушення правил переїзду перехресть – через це сталось 1130 ДТП з потерпілими. Серед інших частих причин – недодержання водями дистанції, керування автомобілем у нетверезому стані, порушення правил переїзду пішохідних переходів, виїзд на зустрічну смугу руху, а також перехід пішоходами доріг у невстановленому місці.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...