Сьогодні, 15 вересня, Донецьку область відвідали три міністри закордонних справ України - Павло Клімкін, Німеччини - Франк-Вальтер Штайнмаєр і Франції - Жан-Марк Еро. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, інформують Патріоти України.
Ключове завдання візиту, і я вважаю його було досягнуто, щоби пан Штайнмайєр і пан Еро на свої очі побачили, що залишає по собі в Україні «рускій мір». Ми відвідали Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Краматорську, зруйнований міст через річку Казенний Торець та Центр психосоціальної реабілітації у Слов’янську.
Біля мосту, який цього тижня ми вже почали відбудовувати, я закцентував увагу міністрів на трьох ключових для нас речах.
1. «Особливий статус для Донбасу» може бути тільки у вигляді децентралізації і формування об’єднаних самоврядних громад. По всій Україні, щоб усі громади в нашій країні мали такий статус. І цим ми зараз активно займаємось.
2. Не може бути мови про вибори без перекриття кордону, чи то спільно з місією ОБСЄ, чи то спільно із миротворчими силами ООН. Без виведення російських військ, без роззброєння, без заведення на ту територію спільних патрулів української поліції та представників ОБСЄ для підтримки правопорядку, без відновлення на тій частині закону і права, розмови про вибори – неприйнятні. Ми не допустимо легітимізації російських найманців на цій території.
3. Не зважаючи на шалену російську пропаганду понад 60% людей на Донбасі хочуть жити в Україні. Або як кажуть тут старенькі бабусі – жити так, як жили до війни.
Наша позиція однозначна і чітка: Донеччина повинна бути українською повністю. Ніякого «санітарного кордону» не може бути. Нам безумовно потрібна підтримка наших партнерів. Але якщо навіть такої підтримки не буде, ми все одно не відмовимося від цілісності України.
А найкращим результатом приїзду Штайнмаєра і Еро сюди буде їхній тиск на російську сторону, щоб російські військовики дали можливість нам відновити газопостачання в Мар'їнку та Красногорівку, електропостачання у Жованку та багато інших знищених об’єктів, які необхідні для життя людей що проживають на територіях, наближених до лінії розмежування.
Думаю, що наші аргументи були почуті, бо після достатньо жорсткого мого виступу, Міністр Еро підійшов і потиснув мені руку.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...