Синдром, Німеччина, бункер, весна-45: Жириновський пригрозив розстрілювати українців (відео)

Російський політик обурився святкуванням у Львові 110-ї річниці з дня народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

А Жириновський не боїться, що доля може покарати його? Ілюстрація: УНІАН.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський в ефірі однієї з політичних передач на прокремлівському каналі "Росія 1" пригрозив розстріляти українців. Відео з фрагментом заяви Жириновського опубліковано на YouTube (дивіться з 06:24 хвилини), передають Патріоти України.

Російський політик обурився святкуванням у Львові 110-ї річниці з дня народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича. Так, Жириновський звернувся до польського політолога Зигмунда Дзеньчоловському. "Ви сказали, що ви з ними (українцями, - ред.) єдині. А коли ми їх будемо арештовувати всіх, під суд і розстрілювати. Що ви будете робити? Коли я змушу Вас арештувати?! І Вас розстріляють за все це!", - сказав Жириновський.
"України немає такої країни, і немає такого народу", - додав він.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...