"Скорблю": Гіркін побідкався з ліквідації бойовиків, які воювали з ним у Слов'янську

Як стало відомо, терористів знищили українські бійці.

Терорист Гіркін. Фото:De-Facto

Бойовики терористичного бандформування "ДНР" в соцмережі повідомляють, що в районі підконтрольного Україні Верхньоторецька і окупованого російськими найманцями Червоного Партизана ліквідовані двоє бойовиків, третій був поранений і помер пізніше. Зазначається, що бойовиків знищили українські військові, передають Патріоти України з посиланням на DonPress.

"На цю новину відреагував екс-ватажок терористів ДНР Ігор Гіркін, тому що загиблі бойовики підпорядковувалися йому ще в Слов'янську", - йдеться у повідомленні.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.