Скрепна грамота: У мережі з'явилося кумедне фото із залізничного вокзалу у Криму

Російські "фахівці", які прибули на окупований півострів, певно, прогулювали в школі уроки географії та російської мови.

Фото:Twitter В окупованому Криму на табло залізничного вокзалу в Сімферополі з'явилися такі назви пунктів відправлення і прибуття як "Симферь", "Евпатооль", "Севастй" та інші. Про це свідчить фото, опубліковане кримчанином Ельдаром Алієвим на своїй Twitter сторінці, передають Патріоти України.

Сам користувач пов'язує цю дивну зміну саме з окупацією півострова.

"Крим - Сімферополь, Залізничний вокзал. За час окупації Криму Росією, там з'явилися нові міста: Симферь, Евпатооль, Джанкоополь, Севастй і приїхали - грамотні російські експерти", - пише Алієв.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...