Скрепне дежавю: В окупованому Криму ''відрубали'' світло

Аварійне відключення світла сталося в трьох районах - Бахчисарайському, Джанкойському і Нижньогірському.

У Криму знову зникло світло. Ілюстрація: соцмережі.

У п'ятницю, 16 листопада, частина окупованого Росією Криму виявилася знеструмлена через спрацювання систем захисту ліній електропередач, передають Патріоти України.

Аварійне відключення світла сталося в трьох районах - Бахчисарайському, Джанкойському і Нижньогірському. Наразі ведеться пошук пошкоджень. Без світла частково залишився Бахчисарай, а також села Новопілля, Путилівка, Поляна, Багата Ущелина. У Джанкойському районі аварійне відключення відбулося в населених пунктах Жилине, Мар'їно, Орденоносне і Лобанове. У Нижньогірському районі - в Корінному і частково в Новогригорівці.

Зараз окупований Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок із Росії і по енергомосту з Кубані. З грудня 2015-го до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області. Навесні 2016 року окупанти запустили четверту нитку російського енергомоста, але відключення світла на півострові тривають.

Джерело: Крим.Реалії

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...