Скрепне дежавю: В окупованому Криму ''відрубали'' світло

Аварійне відключення світла сталося в трьох районах - Бахчисарайському, Джанкойському і Нижньогірському.

У Криму знову зникло світло. Ілюстрація: соцмережі.

У п'ятницю, 16 листопада, частина окупованого Росією Криму виявилася знеструмлена через спрацювання систем захисту ліній електропередач, передають Патріоти України.

Аварійне відключення світла сталося в трьох районах - Бахчисарайському, Джанкойському і Нижньогірському. Наразі ведеться пошук пошкоджень. Без світла частково залишився Бахчисарай, а також села Новопілля, Путилівка, Поляна, Багата Ущелина. У Джанкойському районі аварійне відключення відбулося в населених пунктах Жилине, Мар'їно, Орденоносне і Лобанове. У Нижньогірському районі - в Корінному і частково в Новогригорівці.

Зараз окупований Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок із Росії і по енергомосту з Кубані. З грудня 2015-го до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області. Навесні 2016 року окупанти запустили четверту нитку російського енергомоста, але відключення світла на півострові тривають.

Джерело: Крим.Реалії

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...