Скрепний маразм: В анексованому Криму на День всіх закоханих жителі вітали один одного "сталінтинками" (фото)

Як відомо, на окупованому півострові святкування Дня святого Валентина заборонили, а саме свято назвали "бусурманським".

Фото:twitter У зв’язку із забороною на території анексованого Криму свята Дня всіх закоханих, жителі півострова вітали один одного спеціальними "сталінтинками". Про це повідомила у своєму Twitter блогер RoksolanaToday & Крим, зазначають Патріоти України.

"Не знаю, як це святкують за поребриком. Якісь рольові, романтичні витівки личаків", – підписала вона фото.

На самих знімках видно російського тирана Йосипа Сталіна, а саме 14 лютого називається днем звільнення російського міста Ростов-на-Дону. Більш того, свято Святого Валентина назвали "бусурманським недосвятом".

При цьому на всіх "сталінках" є одна спільна риса – майже на всіх них вбивають Амура.

Хіти тижня. "Не хахлы винаватые, а скрепаносцы рукожопые": Стала відома попередня причина аварії Ан-148 під Москвою

вівторок, 20 лютий 2018, 0:15

За словами експерта, капітан міг відмовитися від обробки повітряного судна протильодоутворювальною рідиною через економію коштів для своєї авіакомпанії або ці роботи провели неналежним образом. Літака Ан-148, що розбився сьогодні в Підмосков'ї, перед в...

Хіти тижня. "Його обличчя - це обличчя України": У мережі пригадали прощання з бійцем "Азова", якого ховали у відкритій труні (фото, відео, 16+)

понеділок, 19 лютий 2018, 23:22

Кадирівські найманці поглумилися над трупом, відрізали вуха. У мережі пригадали відео 2015 року, у якому відбувалося прощання з загиблими на Донбасі українськими бійцями. "Щоб пам’ятали! Ніколи не пробачу………!!!!!! На прохання матері, бійця “Азову” хова...